Cts. Ağu 8th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Pa-Flex Geleceğe Emin Adımlarla Yürüyor

Pa-Flex Kauçuk olarak ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz.Son aylarda yurtiçi projelerde tercih edilirliğimizin artması ve bunun yanında yurtdışı pazarlama ve fuar katılımları neticesinde portföyümüze her gün yeni bir ülke/bölge katmaktayız.Özellikle ihracat alanındaki ciromuzun yükselişi ile ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyor olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.Geçtiğimiz günlerde bu alanda yapmış olduğumuz katkılardan dolayı ISIB ın İklimlendirme alanındaki ihracatçılara layık gördüğü 2018 yılı ihracatçı markalar ödülünü almış bulunmaktayız.Çabalarımızın boşa gitmediğini görmek ve sektörün takdirine mazhar olmak geleceğe umutla,azimle ve daha büyük başarılarla yürümemize vesile olacaktır.

Yurtdışında ürünlerimizle katkı sağladığımız projelerden biri Tiflis’de yapımı tamamlanan City Mall renovasyon projesi.Yenilemeden ziyade ilave binalar projesidir.AVM kapasitesi genişletilerek 1.500 araçlık kapalı otopark ve iş merkezleri ilave edildi. Bu aşamada binanın alanı 17.000 metrekaredir. Yeni binanın kiralık alanı 57.000 m2 ve iş merkezi olmayan toplam alan 87.000 metrekare olup mahallerdeki ısıtma-soğutma havalandırma tesisatında Pa-Flex marka levha ve boruları kullanılmıştır.

Kırklareli Vize’de 16.325 m2 alanda, 21 yataklı acil servis, 7 yataklı diyaliz ünitesi, 3 odalı nitelikli ameliyathane, 10 yataklı palyatif bakım, 4 yataklı yoğun bakım ve sterilizasyon ünitesi ile 22 araç kapalı, 50 araç da açık otopark ve helikopter pistine sahip olacak şekilde projelendirilen hastane binasında da Pa-Flex marka kauçuk boruları tercih edildi.

Bir Cevap Yazın