Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı’nın ana sponsorlarından biri de Aldağ AŞ’ydi

2 Dakika Okuma

İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD) tarafından gerçekleştirilen Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferans serisinin bu yılki organizasyonu, ‘Nefes Alan Binalar İçin İklimlendirme’ başlığı ile düzenlendi. 2 Ekim 2018 tarihinde Yapı Endüstri Merkezi’nde düzenlenen konferans; yapı tasarım ve inşa süreçlerinde görev alan mesleki disiplinlerin, enerji ve çevre dostu, sağlık ve konfor koşullarını maksimum düzeyde gözeten yapılar ortaya koyabilmeleri için disiplinler arası koordinasyon ve birlikteliğini güçlendirme amacı taşıyordu.

Konferansa yaklaşık 350 kişi katıldı

Kendisine belirlediği misyonlar arasında bilginin üretimi, çoğaltımı ve paylaşımına özel önem veren Aldağ AŞ, iklimlendirme sektörünün gelişimine katkı sağlayacağına inandığı Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı’na ana sponsor oldu. Konferansa mimarlık, mühendislik disiplinlerinin yanı sıra yatırımcı, işletmeci ve kullanıcılardan oluşan yaklaşık 350 kişi katıldı.

Doruk Oflaz: “Aldağ AŞ sektöre katma değer sağlayabileceğine inandığı etkinlikleri desteklemeye devam edecek”

Etkinliğin Ana Sponsoru Aldağ AŞ Genel Müdürü Doruk Oflaz, etkinliğin ardından, Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı’nın sektör açısından önemine değinerek şunları söyledi: “Aldağ AŞ geçmişten günümüze bilgi üretimi ve sektörle etkin biçimde paylaşımına özel bir önem vermiştir. Zira, gelişmenin tekil değil çoğul bir devinim neticesinde gerçekleşebileceğine inanmıştır. Yani sadece Aldağ AŞ’deki atılımlar, sektörümüzü ve ülkemizi uluslararası pazarlarda yoğun bir talep görmesine yeterli olmayacaktır. Aldağ AŞ’nin kurumsal başarıları, şüphesiz ki firmamızı gün geçtikçe çok daha iyi yerlere taşımaktadır ama biz ‘ülkemiz kazanırsa hepimiz kazanırız’ düşüncesini şiar etmiş bir kuruluşuz. Bu nedenle sektörün, ülkemizin kazanımı olacağına inandığımız her türlü etkinliği desteklemeye çalışıyoruz. Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı yoğun katılımla gerçekleşti. Seçkin konuşmacılar, güncel ve değerli bilgiler aktardı. Bu etkinliği destekleme kararımızın isabetli olduğunu gördük. Bundan sonra da Aldağ AŞ sektöre katma değer sağlayabileceğine inandığı etkinlikleri desteklemeye devam edecek.”

Soru ve cevaplar bölümünün ardından etkinlik bir kokteyl ile son buldu.

 

Bir Cevap Yazın