MESA Flora, Aironn’un Prestijli Yaşam Projeleri Referansları Listesinde Yerini Aldı

MESA Flora, Aironn’un Prestijli Yaşam Projeleri Referansları Listesinde Yerini Aldı

Kısıklı Millet Bahçesi’ne yürüme mesafesinde yer alan ve beş bloktan oluşan Mesa Flora, ayrıca 100 araçlı kapalı otopark, kapalı havuz, spa ve sosyal alanları da bünyesinde bulunduruyor. Mesa Flora’da Aironn A.Ş.’nin jetfanları ve diğer fan grupları; havalandırma, basınçlandırma ve yangın güvenlik gereksinimlerini karşılayacak.

Aironn A.Ş. tarafından tasarlanan ve üretilen fanların gövdesinde yüksek kalite sac kullanılmakta ve sac yüzeyler korozyona dayanıklı sıcak daldırma galvaniz ile kaplanmaktadır. Fan flanşları gövdeden bükülerek imal edildiği için fanlar, kendinden flanşlıdır. Fanların aerodinamik yapıya sahip kanatları ETIAL 171 malzemeden enjeksiyon döküm yöntemiyle imal edilmektedir. ISO 1940/1-2003 e göre statik ve dinamik olarak balanslanmaktadır.

Alüminyum malzemeden imal IP 55 elektrik bağlantı kutusu standart olarak sunulmaktadır. Aironn Kartepe Tesisi’nde üretilen fanların performansları AMCA 210-07 standardına uygun şekilde test edilmektedir. F izolasyon sınıfına sahip, IP 55 motorlar tek devirli ya da çift devirli seçeneği ile sunulmaktadır. Aironn A.Ş. fan grupları, Mesa Flora’nın sunduğu yaşam kalitesine katkıda bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.