reklam-alani
reklam-alani

Lotus Konakları Projesinde Sampro Klima İmzası

Lotus Konakları Projesinde Sampro Klima İmzası

Sarıyer Kireçburnu’nda devam eden ve Gültekin Turizm tarafından yaptırılan A Plus projede Samsung’un en yenilikçi ürünlerinden rüzgarsız tek yön kaset iç üniteler kullanıldı.

Proje tamamı boğaz manzaralı 7 Blok, 16 daireden oluşmaktadır.

Tasarım aşamasında gizli tavan tipi olarak tasarlanmış, sonrasında Samsung kullanım ve montaj avantajlarından dolayı tek yön kaset rüzgarsız iç üniteye çevrilmiştir.

Wind Free İç üniteler , panelde yer alan binlerce mikro kanal sayesinde cereyan etkisi yapmadan , çok düşük ses seviyesinde soğutma yapabilmektedir. 13.5 cm cihaz yüksekliği ile tavan yüksekliği fazla düşmeden uygulama şansı olmuştur. Hem uygulamada hem bakım işlemlerinde kolaylık sağlayan bu iç üniteler projeye artı değer ve farklılık katmıştır.

Her kullanıcı , isterlerse  daire girişlerindeki dokunmatik kumandadan , hemde isterlerse Wi-Fi kit ile evlerinin dışından cep telefonlar ile tüm klimalarına kumanda edebilecekler.

SAMPRO Klima tarafından satışı ve uygulaması gerçekleştirilen projede değişik kapasitelerde 120 adet iç  ünite vardır.  Daire teslimleri 2020 yılının ilk çeyreğinde yapılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?