Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

LINK YAPI, Sektörümüzün En Önemli Fuarlarından Biri Olan Teskon+Sodex Fuarı’na Katıldı

LINK YAPI, 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında sektörümüzün en önemli fuarlarından biri olan Teskon+Sodex Fuarı’na katılarak Sistem Çözümlerini ziyaretçileri ve profesyoneller ile buluşturdu.

Mekanik tesisat sektörünün önde gelen firmalarından LINK Yapı İzmir’de düzenlenen ‘Teskon+Sodex Fuarı’nda; Tesisat  Bağlantı Sistemleri, Havalandırma Bağlantı Sistemleri, Ses ve Titreşim Yalıtımı Sistemleri, Sismik Sınırlama Sistemleri, Endüstriyel Askı ve Destek Sistemleri, Yapı Tespit Sistemleri, Cephe Sistemleri, Modüler Profil Sistemleri alanında ki çözümleri ve ürün gamı ile ziyaretçilerini ağırladı.

Ulusal ve uluslararası alanda çözüm ortağı olduğu prestijli projelerle de dikkat çeken Link Yapı, aynı zamanda fuarı temsil eden en güçlü katılımcılardan biri oldu.

6711 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuar 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresine (TESKON’a) de ev sahipliği yaptı. Teskon+Sodex fuarıyla eş zamanlı olarak düzenlenen TESKON Kongresi, tesisat mühendisliği alanında çalışan mühendisleri, akademisyenleri, sanayicileri ve diğer meslek disiplinlerini bir araya getirerek bilgi alışverişinde bulunma olanağı sağladı.

 

Bir Cevap Yazın