Komple Paslanmaz Çelik Santrifüj Pompada Yerli İmza: ETNA KI Serisi

Komple Paslanmaz Çelik Santrifüj Pompada Yerli İmza: ETNA KI Serisi

Pompa teknolojileri sektörünün 47 yılı aşan üretim, AR-GE ve sektör tecrübesiyle lider firması ETNA; sektörde uzun yıllardır eksikliği hissedilerek yurtdışından ithal edilen, komple paslanmaz çelik dik milli çok kademeli santrifüj pompaları yerli üretim olarak sunuyor.

ETNA ürün gamında, bina pompa sistemleri pazarından gelen yüksek talebi karşılamak için KO-ST serisi alttan giriş üstten çıkış ve KI serisi in-line (hat tipi) bağlantı seçeneğine sahip dik milli, çok kademeli santrifüj pompalar bulunmaktadır.

In-line (hat tipi) bağlantıya sahip KI serisi komple paslanmaz çelik, dik milli çok kademeli santrifüj pompalar, AISI 304 kalite paslanmaz çelik malzemenin talep edildiği tüm basınçlı su uygulamalarında kullanıma uygundur.

KI Serisi Pompa ve Hidroforların Öne Çıkan Temel Özellikleri

  • Suyla temas eden tüm yüzeyleri AISI 304 kalite paslanmaz çelik olan KI serisi, kompakt yapılı ve yüksek verimli pompalardır.
  • Pompa fan ve difüzörün AISI 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olması ve geliştirilmiş hidrolik tasarım, pompadan yüksek verim elde edilmesini sağlamaktadır.
  • Uluslararası standartlara uygun ETNA üretim kalitesi, paslanma ve aşınmalara karşı yüksek dayanımı garanti etmektedir.
  • Malzeme ve imalat hatalarına karşın 5 yıl garanti sunulmaktadır.
Pompa Modelleri KI  5 – 8 – 12 – 16 – 20
Maksimum Debi 28 m3/h/pompa
Maksimum Basınç 220 mSS
Pompa Gövdesi AISI 304 Paslanmaz Çelik
Fan ve Difüzör AISI 304 Paslanmaz Çelik
Pompa Mili AISI 420 Paslanmaz Çelik
Mekanik Salmastra Karbon / Seramik / EPDM
Akışkan Sıcaklığı 0- 100 °C
Bağlantı Çapı 1″ & 2″
Basınç Sınıfı PN25
Azami Ortam Sıcaklığı 40 °C
Koruma Sınıfı IP54
İzolasyon Sınıfı F
Motor 3*400V-50 Hz
Akışkan Niteliği Temiz, katı partikül içermeyen, kimyasal olarak nötr su.

Yeniliklere öncülük eden ETNA, gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. 47 yılı aşan üretim ve sektör tecrübesi ile ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih ediliyor ve güvenle kullanılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

123. Sayımız Yayında.