Cts. Ağu 8th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Johnson Controls Türkiye 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü, kadın çalışanları ile birlikte kutladı

Johnson Controls Türkiye, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü, kadın çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiği çeşitli aktiviteler ve söyleşiler ile kutladı.


Johnson Controls Türkiye Genel Müdürü Alp Yılmaz

Johnson Controls Türkiye Genel Müdürü Alp Yılmaz, yaptığı konuşmada bu etkinliğe katkı sağlayan Watsons ve Edding firma temsilcilerine, davetli olarak katılan sektör basınından DTK Dergisi, enerjivetesisat.com portalı editörlerine teşekkür etti. Türkiye’de Johnson Controls firması olarak 400 kişilik bir ekipleri olduğunun altını çizen Alp Yılmaz, inşaat sektörü ile çalışan bir firma olarak erkek egemen bir sektör içinde olduklarını, Johnson Controls Türkiye’nin bu yıl itibariyle çalışan kadın oranının %29, yönetimde %38 olduğunu, ancak 2019 yılı için çalışan kadın hedeflerinin %33 olduğunu  belirtti.

Johnson Controls Türkiye Genel Müdürü Alp Yılmaz, “Temelde eğitim sistemi çok önemli. Yetiştirdiğimiz erkek ve kız çocuklarımızı eşit haklar vererek eğitmeliyiz. Şirket yöneticisi olarak da, kadın ve erkeklere eşit haklar vererek yönetmeliyiz.. Değişimi yöneten müesseseler başarılı olur, kadınlar değişimi çok daha iyi yönetiyor” dedi.

Johnson Controls, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kadın çalışanları ile birlikte kutladı

Johnson Controls ailesine bu etkinlik vesilesi ile teşekkür eden Alp Yılmaz, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde burada yaptığınız bu çalışmalarda sizler ile birlikte olduğum için çok mutluyum”diyerek konuşmasını tamamladı.

Çalışan kadınlar ve davetlilerin katıldığı kutlama pastası kesimi sonrasında etkinlikler devam etti.

Johnson Controls, dünya çapında bir milyondan fazla müşterisi için enerji verimliliğini artıran ve işletme maliyetlerini düşüren ürünler, hizmetler ve çözümler sunuyor.

Bir Cevap Yazın