Aldağ Banner
Aldağ Banner

İmbat Su Soğutma Grubu Yedi Bilgeler’de

İmbat Su Soğutma Grubu Yedi Bilgeler’de

Yüzde yüz yerli tasarım gücüyle kendi ürünlerini tasarlayan ve üretimini gerçekleştiren İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, yüksek verimli ürünleriyle yurt içi ve yurt dışında güvenle tercih ediliyor. Fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, oteller, ofisler ve kültürel alanlarda kullanılabilen su soğutma gruplarını da ürün yelpazesinde bulunduran İmbat; Selçuk, İzmir’de bulunan Yedi Bilgeler Otel ve Şarap Evi’nin üretim alanında da tercih edildi.

2010 yılında 120 bin şişe yıllık kapasite ile başlayan bağ ve şaraphane, yıllık 35-40 bin şişe üretim yapmaktadır. Yüksek kalite hedefi ile şarap üretimi gerçekleştiren Yedi Bilgeler Otel ve Şarap Evi, bu yüksek kalite anlayışına uygun olarak; şarap üretim tesisinin proses soğutması için İmbat su soğutma gruplarını tercih etti. Yedi Bilgeler tesisindeki şarap fermantasyon tanklarının eksi derecelerde tutulması için 0/-5°C su rejiminde 80 kW soğutma kapasiteli ve yine aynı tanklarda gerektiğinde ısıtma yapabilmek adına 40/45 su rejiminde 130 kW heat pump kapasiteli hidronik modüllü su soğutma grubu kullanıldı.

İmbat soğutma grupları, 30 yılı aşkın mühendislik birikimi ve deneyimi ile maksimum enerji verimliliği sağlamak üzere geliştirilmiştir. Yüksek verimlilik için elektronik genleşme vanası, gelişmiş mikroişlemci kontrolü, yüksek verimli kompresörlerin kullanıldığı asimetrik soğutma sistemi, evaparatör ve kondenserde yüksek ısı transfer yüzey alanı, aşırı soğutma ve aşırı kızdırma devreleri standart olarak uygulanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: