İmbat Hassas Kontrollü Klima Önemli İşletmelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor

İmbat Hassas Kontrollü Klima Önemli İşletmelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor

Yüzde yüz yerli tasarım hassas kontrollü klima üreten ve bu alanda ülkemizdeki önemli markalarından biri olan İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Goodyear’ın Sakarya fabrikasında, Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri’nin Tekirdağ’daki fabrikasında ve Emlak Konut’un İstanbul Ataşehir’deki konut projesinde eco-design kriterlerine uygun olarak üretilen yüksek verimli İmbat hassas kontrollü klimalar tercih edildi.

Goodyear Sakarya

Dünyanın önde gelen otomotiv markalarının lastik tedarikçisi olan Goodyear firmasının, Sakarya kentinde 1000’i aşkın çalışanı bulunan ve binek araçlar için lastik üreten fabrikasının pano odasının iklimlendirmesinde İmbat hassas kontrollü klimalar tercih edildi. 220 kW kapasiteye kadar, hava ve su soğutmalı olarak 11 farklı modelde üretimi gerçekleştirilen İmbat hassas kontrollü klimalar, hassasiyetle aynı anda sıcaklık ve nem kontrolü sağlaması nedeniyle güvenle tercih edilmektedir

Gülle Tekstil Tekirdağ

1970 yılından bugüne üretim yapan ve örme kumaş konusunda tüm talepleri karşılayabilen güçlü bir kapasiteye sahip olan Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri A.Ş.’nin Tekirdağ fabrikasının iplik test laboratuvarında da İmbat hassas kontrollü klima kullanıldı. İmbat hassas kontrollü klimalar, istenen termal değerde ve +/-%1°C’ye kadar tolerans ile, ortam bağıl nem oranını ise istenen oranda ve +/-%2 RH’ye kadar tolerans ile sağlanmaktadır.

Emlak Konut Ataşehir

Ülkemizin kentleşme çalışmalarına öncülük eden ve inşaat sektörüne pek çok yenilik getiren uygulamalarıyla dikkat çeken Emlak Konut ile TOKİ ortaklığında İstanbul Ataşehir’deki konut projesinin pano odalarının iklimlendirmesinde de İmbat hassas kontrollü klima tercih edildi. EC veya opsiyonel olarak AC plug fanlı modellerinde üstün enerji tasarrufu sağlayabilen İmbat hassas kontrollü klimalar aynı zamanda yüksek duyulur ısı oranı ile mahalin ihtiyacı olan her türlü iklimlendirme gereksinimi karşılamakta, minimum işletim masrafı sağlamaktadır.

Emlak-TOKI-istanbul

G-lle-Tekstil

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

123. Sayımız Yayında.