Aldağ Banner
Aldağ Banner

İhtiyacınızın Tam Karşılığı: Etna Paket Tip Konutsal Hidrofor Çözümleri

İhtiyacınızın Tam Karşılığı: Etna Paket Tip Konutsal Hidrofor Çözümleri

Su teknolojileri alanında 40 yılı aşkın tecrübesiyle faaliyet gösteren ve yeniliklere öncülük eden ETNA; sürdürülebilir ürünler sunma vizyonu ile ilerlemekte, gelişmiş pompa özelliklerini güncel yüksek teknoloji ile birleştirerek, kaliteli, güvenilir, düşük işletme maliyetli ve çevreye duyarlı ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Konutlarınız İçin Profesyonel Çözümler

Müstakil konut, villa, apartman vb. kullanım alanlarında anlık değişen su tüketimi, özel talepleri karşılayabilen esnek sistemlere ihtiyaç duyar. Yüksek verimli, sessiz, uzun süre bakım gerektirmeyen, yıllarca güvenle ve konforla kullanabileceğiniz ETNA konutsal paket tip hidrofor sistemleri ile basınçlı su ihtiyacınız %100 güvence altındadır.

İhtiyacınızın Tam Karşılığı

ETNA konutsal paket tip hidrofor sistemleri geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Negatif kottan (-8 metre) emiş yapabilen JET ve JET INOX serisi, susuz çalışmaya karşı pompayı koruyan ve denge tankı bakım gerektirmeyen MINI HIDRO serisi, tek pompa ile 20 m3/h – 70 mSS değerini verebilen, -3 metreden emiş yapabilen SCT ve 2 SCT serisi ve az yer kaplayan, sessiz, yatay, çok kademeli YPH serisi, komple paslanmaz çelik pompalı ve frekans kontrollü KI serisi ile ihtiyacınızın karşılığı olan bir ETNA çözümü mutlaka vardır.

Etna

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Etna Firma üretim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

104. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: