Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Hisense, AFB ile Türkiye’de

AFB (allforbuildings) Firmasının Genel Müdürü Harun İz ve Batı Türkiye Müdürü Levent Sunna ve ekibinin gerçekleştirdiği tanıtım toplantısında Çinli Hisense firmasının tüm ürün ve teknolojileri ile klima sistemlerinin tanıtımı kalabalık bir davetli grubuna gerçekleştirildi. Çinli Hisense, AFB ile Türkiye’de.

AFB Firması Genel Müdürü Harun İz, “Binalara hizmet için var olan bir firmayız. Tecrübemizi ürünler ile birleştirip projelere sunuyoruz. İş ortaklarımızı seçerken önemli bir olmazsa olmazımız vardı. Türkiye için çok güçlü ancak sektörde olmayan bir firma aradık.
Bu firma Hisense oldu. Hisense dünyanın yükselen markasıdır, markayı ve gücünü size ve HVAC sektörüne tanıtmak istiyoruz” dedi.
İz, “Hisense bu gün hızla büyüyen dünya devlerinden bir marka, 13 milyar dolar ciro ile geçen yılı tamamladılar. Elektronik, beyaz eşya, klima, son kullanıcıya yönelik sistemler üretmekte. Yanısıra,150 milyar dolarlık bir firmayı kendine hedef seçmiş. 2014 çok şeylere gebe, 2013 de Avrupa’da devreye giren kurallar, 2014 de Türkiye’de devreye giriyor, bizim markamızın sistemleri bunlara hazır, sizlere de imkan sağlayacak. Hisense’nin çeşitli iş kollarında ürünleri var, çeşitli ürünlerde araştırma geliştirme imkanlarına sahip.  Güçlü partnerleri mevcut. Hisense uluslararası pazarda kaliteyi sürdürecek partnerler ile çalışmayı tercih ediyor”.
Levent Sunna, bireysel ve ticari ürünler konusunda hangi ürünler Türkiye’de olacak  ve 2014 yılında yürürlüğe girecek yeni enerji yönetmeliği hakkında bilgiler verdi.
Toplantının sürprizi ise Prof. Dr. Birol Kılkış’ın “Geçmişten Geleceğe İnsan Konforu” konulu sunumu oldu.

Bir Cevap Yazın