Aldağ Banner
Aldağ Banner

ETNA’dan Kalite ve Konforu En Üst Seviyede Tutan Komple Paslanmaz Pompa ve Hidrofor Serisi: KO ST Serisi

ETNA’dan Kalite ve Konforu En Üst Seviyede Tutan Komple Paslanmaz Pompa ve Hidrofor Serisi: KO ST Serisi

Su teknolojileri alanında 40 yılı aşkın tecrübesiyle faaliyet gösteren ve yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini inovatif teknoloji ile buluşturarak; kaliteli, güvenilir, enerji verimliliği yüksek, düşük işletme maliyetli ve çevreye duyarlı ürünler sunma vizyonu ile ilerleyerek Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

ETNA; konfor ve hijyene yönelik beklentileri karşılamak maksadıyla su ile temas eden tüm yüzeyleri komple paslanmaz çelikten oluşan KO ST serisi pompa ve hidroforlarını sektöre ve son kullanıcılara sunmaktadır.

Dik milli çok kademeli komple paslanmaz KO ST serisi santrifüj pompalar; tek pompada maksimum 28 m³/saat debi ve 208 mSS basınç değeri ile değişken koşul ve gereksinimlere cevap verebilecek 5 farklı anma adı altında 50 yi aşkın alt modelde üretilmekte olup, konutsal ve ticari uygulamalarda gerekli basınçlı su temini, su arıtma, yıkama sistemleri, sprinkler ve yangınla mücadele sistemlerinde ekonomik ve güvenilir çözümler olarak öne çıkmaktadır.

HF KO ST serisi hidrofor sistemleri; pompaların gün içerisinde değişken kapasite ihtiyaçlarına cevap verebilmesi ve gerekmediği durumlarda pompaların yüksek kapasitede çalışmaması için pompa devrini otomatik olarak değiştiren, pompa üzerine entegre frekans kontrol sürücüsü(Hydrokon) sistemine sahiptir.

Hyrokon sürücülü frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile; talep edilen değişken miktarda suyun istenilen sabit basınçta sağlanması garanti edilmiş olup, böylelikle kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunulmaktadır. Yeni nesil IE3 motorlu frekans kontrollü HF KO ST serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmektedir.

ETNA KO ST serisi pompa &hidroforların öne çıkan teknik özellikleri:

  • Pompa giriş-çıkış gövdesi, basma ve emiş kolektörleri AISI 304 kalite, pompa mili ise AISI420 kalite paslanmaz çeliktir.
  • Hyrokon model frekans sürücüsü sayesinde, yumuşak kalkış ve duruş ile mekanik zorlanmalara karşı yüksek mukavemet ve çok daha uzun ömür garantisi sağlanmaktadır.
  • Elektronik düşük akım koruması sayesinde susuz çalışmaya karşı koruma sağlamakta, ikinci koruma olarak seviye flatörü, depoda su bittiğinde hidroforun susuz çalışmasını önlemektedir. Depo dolduğunda hidrofor otomatik olarak çalışmaya devam etmektedir.
  • Gerilim koruma; alt ve üst voltaj limitleme
  • Akım koruma; alt ve üst akım koruması
  • Faz hata ve faz sıra hatalarına karşı koruma
  • Pompa hazır devrede ve hata durumlarını ekrandan izleyebilme özelliği Hydrokon sürücünün öne çıkan başlıca özelliklerindendir.
  • Elektrostatik toz boya kaplamalı çelik şase kaidesi ve vibrasyon takozları cihazın zemine kolayca sabitlenmesini sağlarken titreşimi engellemektedir.
Teknik Özellikler
Modeller KO ST 5/8/12/16/20
Maksimum debi 28 m3/h
Maksimum basınç 208 mSS
Pompa gövdesi AISI304 paslanmaz çelik
Fan & difüzör AISI304 paslanmaz çelik
Pompa mili AISI420 paslanmaz çelik
Mekanik salmastra Carbon / Seramik
Akışkan niteliği Temiz, katı partikül içermeyen, kimyasal olarak nötr su.
Akışkan sıcaklığı 0 – 40 C
Maksimum çevre sıcaklığı 40 C
Motor 3*400V-50 Hz / IE3

etna

etna

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Etna kalite konfor pompa

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

100. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: