Etna, Rusya’da Düzenlenen 27. AquaTherm Moskova 2023 Fuarı’na Katıldı

Etna, Rusya’da Düzenlenen 27. AquaTherm Moskova 2023 Fuarı’na Katıldı

Etna, 14-17 Şubat 2023 tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat, boru ve ek parçaları, banyo ve havuz ekipmanları konusunda dünyanın en prestijli fuarları arasında yer alan 27. AquaTherm Moskova 2023 Fuarı’na katıldı.

35 farklı ülkeden HVAC & su teknolojileri üreticisi 812 katılımcı firma ile 27 binin üzerinde ziyaretçiden oluşan sektör profesyoneli ile buluşma imkanı tanıyan fuarda Etna, çevreye duyarlı tasarım-ecodesign ErP kriterlerine uygun uçtan emişli santrifüj pompası, bölünebilir gövdeli santrifüj pompası, frekans kontrollü in-line ıslak ve kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, komple paslanmaz çelik çok kademeli santrifüj pompası ve hidroforu, parçalayıcı bıçaklı drenaj pompası ve pompa sistemlerinde kullanılan kendi dizayn ve üretimi olan koruma kontrol panolarını sergiledi.

Sektör profesyonelleri, mekanik taahhüt ve mühendislik firmalarının temsilcileri, Etna ürün ve hizmetlerini yakından inceleme, karşılıklı iş birliği geliştirme imkanına sahip oldu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.