ETNA EILR & EILR – HF Serisi Sirkülasyon Pompaları ile Enerji Verimliliği ve Konfor

ETNA EILR & EILR – HF Serisi Sirkülasyon Pompaları ile Enerji Verimliliği ve Konfor

Evsel ve endüstriyel ısıtma, soğutma ve iklimlendirme uygulamalarında su devridaimi için tasarlanan ETNA EILR & EILR- HF serisi in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompaları ile sistem verimliliğini en üst seviyede tutun.

Endüstriyel tesisler, konut, ticari bina, okul, otel, hastane, yurt gibi projelerde kullanılan ETNA EILR & EILR- HF serisi in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompaları maksimum 170 m3/h debi ve maksimum 60 mSS basma yüksekliği kapasite aralığına sahip olup agresif madde içermeyen sıcak ve soğuk su devridaimlerinde kullanılmaktadır.

In-line (aynı hat üzerinde giriş- çıkış) bağlantı ile tesisata direkt bağlanabilen ETNA EILR & EILR – HF serisi in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompalarının pompa giriş-çıkışı, pompa gövdesi, çarkı döküm malzemeden üretilmiş olup, sızdırmazlığı ise mekanik salmastra (karbon-seramik) ile sağlanmaktadır.

ETNA EILR – HF serisi frekans kontrollü sirkülasyon pompaları ise motor üzerine bağlantı kelepçeleri ile takılabilen Hydrokon frekans kontrol sürücüsü sayesinde, değişken debi taleplerinde sistemin gerektirdiği fark basıncını sabit tutarak (ΔP: sabit) sistem talebini karşılamakta, değişken devrin sağladığı düşük enerji tüketimi sayesinde işletim giderlerini azaltmaktadır.

Hydrokon cihazı, her tip standart elektrik motorunun üzerine kolayca takılabilir ve sökülebilir. İstendiğinde yeni bir pompa sistemine takılabildiği gibi mevcut pompalara da bağlantı kelepçeleri kullanılarak hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir böylelikle eski tesisatlar da çalışan pompalarda frekans kontrol sürücüsü ile çalıştırılabilir.

ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini, inovatif teknoloji ile harmanlayarak, kaliteli, güvenli, yüksek performanslı, enerji tasarruflu ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektöre ve son kullanıcılara sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?