Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

ETNA’ dan 5 Yıl Garantili ETNA PLUS Satış Konsepti

Bu satış konseptini tercih eden ETNA müşterileri, 5 yıl boyunca yedek parça, periyodik bakım, servis hizmeti için ilave hiçbir bedel ödemeyeceklerdir.

Su teknolojileri alanında 35 yıllık deneyimiyle ürünler geliştiren ETNA Pompa ve Hidrofor Teknolojileri, konutlar için yüksek enerji tasarruflu, güvenilir pompa ve hidrofor sistemlerinden oluşan 5 yıl garantili ETNA PLUS satış konseptini müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Yaşam için vazgeçilmez olan suyun kesintisiz temini, günümüz modern yaşamının en önemli sorunlarındandır. ETNA, sunduğu ETNA PLUS satış konsepti ile basınçlı su ihtiyacını gidermekte, frekans kontrollü komple paslanmaz pompa sistemlerinden oluşan çözümleriyle yüksek kaliteyi erişilebilir fiyat ile standart olarak sunmaktadır.

ETNA PLUS satış konsepti ile tüm elektriksel ve mekanik arızalara karşı 5 yıl garanti verilmektedir. Söz konusu garanti; sistemin çalışması sonucu oluşan tüm aşınmalar, motor arızaları vb. elektriksel sorunlar ile salmastra aşınması gibi mekanik sorunlar için de geçerlidir.

ETNA Plus satış konsepti geniş bir ürün gamına uygulanmaktadır;

  • Frekans kontrollü ıslak & kuru rotorlu sirkülasyon pompaları
  • Komple paslanmaz hidrofor sistemleri
  • Drenaj pompaları ve atık su tahliye sistemleri
  • Yangın pompası çözümleri

Bir Cevap Yazın