Etna, 28 Haziran – 1 Temmuz 2022  Tarihlerinde Milano-İtalya’da Düzenlenecek Olan 42. Mce Mostra Convegno Expocomfort 2022 Fuarına Katılıyor

Etna, 28 Haziran – 1 Temmuz 2022 Tarihlerinde Milano-İtalya’da Düzenlenecek Olan 42. Mce Mostra Convegno Expocomfort 2022 Fuarına Katılıyor

Pompa sektörünün yeniliklere öncülük eden lider firması ETNA, 28 Haziran – 1 Temmuz 2022 tarihleri arasında Milano-İtalya’da düzenlenecek olan HVAC+R, yenilebilir enerji ve enerji verimliliği konularında dünyanın en prestijli fuarları arasında yer alan 42. MCE MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2022 fuarına katılıyor.

mce-fuar-tr13-1500x1500

42. MCE MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2022 fuarı; Türkiye’ nin partner ülke olarak çok sayıda firmasıyla katılım gerçekleştireceği, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, pompa ve vana teknolojileri, yangın ve yangın güvenlik teknolojileri, kontrol ve ölçüm sistemleri, bina işletim sistemleri, verimlilik, sürdürülebilirlik vb. geniş bir yelpazede son teknoloji ürün ve çözümlere ev sahipliği yapacak olup, ayrıca düzenlenecek konferanslarla başta Avrupa, Afrika, Ortadoğu olmak üzere tüm dünyadan sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor.

ETNA, 42. MCE MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2022  fuarında başta EN12845 standardına uygun yangın pompası olmak üzere, UL&FM onaylı yangın pompası, HIZIR mobil yangın söndürme ve su taşkını boşaltma pompası, frekans kontrollü in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompası, komple paslanmaz çelik çok kademeli santrifüj pompa ve hidrofor, drenaj pompası ve pompa sistemlerinde kullanılan kendi dizayn ve üretimi olan koruma kontrol  panolarını sergileyecektir.

46 yılı aşan bilgi birikimi, güçlü insan kaynağı ve organizasyon yapısıyla başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 35’i aşkın ülkeye düzenli ihracat gerçekleştiren ETNA, misafirlerini 2. Hol U-49 numaralı stantta ağırlamaya hazırlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

123. Sayımız Yayında.