Aldağ Banner
Aldağ Banner

De Dietrich Modulens G Entegre Boylerli Premix Tam Yoğuşmalı Kombi

De Dietrich Modulens G Entegre Boylerli Premix Tam Yoğuşmalı Kombi

Performans ve uzmanlığı aynı çatı altında buluşturan De Dietrich, Modulens G tam yoğunlaşmalı kombisiyle “Çok şey isteyenlere” hitap ediyor.  Yüzde 94 sezonsal verim oranı ve dış hava sensörü+oda termostatı kullanımıyla yüksek enerji verimliliğine ulaşabilen Modulen G kombileri, çevreye duyarlı ve zarif tasarımıyla tüketicinin ilk tercihi olmayı sürdürüyor.

“Çok şey isteyenlere” mottosuyla yola çıkan De Dietrich, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ve konforu için faaliyetlerini sürdürüyor. Modulens G tam yoğuşmalı kombi, yüzde 94 sezonsal verim oranı ve dış hava sensörü+oda termostatı kullanımıyla yüksek enerji verimliliğine ulaşabiliyor. Buna ek olarak Premix yanma teknolojisiyle yüksek performans ve tasarrufu doyasıya yaşamanızı sağlıyor. 35 kW ısıtma kapasite aralığı ve entegre 160 lt boyler özelliğiyle kullanmak istediğiniz tüm yerlerde hem ısınma hem de sıcak su ihityaçlarını yüksek konforla karşılıyor.

Teknolojiyi, zarif ve şık tasarımı ile harmanlayan Modulens G, geniş LCD ekranı sayesinde hem kullanımını hem de hayatı kolaylaştırıyor. Buna ek olarak, gelişmiş kontrol paneliyle dijital su basınç değerini LCD ekrandan sunarken, kullanıcı dostu yapısı ve akıllı sistem çözümleriyle sağladığı uyumla gerekli olan tüm özellikleri bünyesinde bulunduruyor.

Birincil öncelik olarak kullanıcı konforu için dizayn edilen Modulens G, ısıtıcı gövdesi ve boyleri ile kompakt boyutları, hafifliği ve sadece 53 dB olan ses seviyesiyle kullanıcılarının ısınma ve 24,5 lt/dk.* yüksek kullanım sıcak suyu ihityacını kesintisiz karşılarken, minimum alanda maksimum performans sağlıyor.

Estetik ve kompakt dizayn sayesinde kombi ısıtma ve boyler tankı aynı gövde içerisinde bulunuyor. 160 lt Tek Serpantinli emaye kaplı boyleri ile 24,5 lt/dk sıcak su debisini anında ve yüksek miktarda kullanım sıcak suyu sunabiliyor.

  • Al-Mg-Si Döküm Ana Esanjör ile Yüksek Verim ve Dayanıklılık
  • A Sınıfı ERP Enerji Verimlilik
  • LCD Ekran Kontrol Paneli
  • Gelismis Bölge Kontrol Ekipmanları
  • Yüksek Kullanım Suyu Kapasitesi 160 lt Dahili Tek Serpantinli Boyler
  • Resirkülasyon Hattı Kullanım Olanağı
  • Dıs Hava Sensörü İle Kullanım
  • Doğalgaz veya Propan Ile Çalısma Olanağı
  • NOx Sınıfı 6

De Dietrich Modulens

De Dietrich Modulens

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: