Paz. Ağu 9th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Darhan Online Keşif Yazılımını Sektörün Hizmetine Sunuyor

Modüler Askı Sistemleri ve Sismik Koruma Keşif Yazılımı ile dakikalar içinde keşif listeleri oluşturun.

Sektörde birçok alanda öncü firma olan Darhan, geliştirmiş olduğu online keşif yazılımını sektörün hizmetine sunuyor. Darhan, ürün gamında yer alan “Modüler Askı Destek Sistemleri” ve tesisatın sismik yüklere karşı korunmasında kullanılan “Sismik Koruma” ürün grupları için geliştirdiği online keşif programı ile saniyeler içerisinde keşif alınmasını sağlıyor.

Sahip olduğu tecrübe ve proje altyapısı ile geliştirmiş olduğu keşif yazılımı ile artık hem modüler askı destek sistemleri hemde sismik askılama ürünleri için dakikalar içerisinde keşif listeleri oluşturulabilecek, hesap raporları alınabilecek.

Darhan online keşif yazılımı ile uygulayıcı firmalar, proje müellifleri yada yatırımcı firmaların proje çerçevesinde kullanılacak modüler askı yada sismik koruma ürünlerine ilişkin keşiflere ulaşması sağlanarak bu ürünlere ilişkin maliyet ve yatırım analizleri çok kolay bir şekilde yapılabilmesi hedefleniyor.

İnternet bağlantısı olan her yerden ulaşabileceğiniz Darhan Online Keşif Yazılımı sayesinde proje büyüklüğü ne olursa olsun tüm projeler için “Modüler Askı Destek” yada “Sismik Koruma” ürün gruplarında detaylı keşiflere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

“Darhan Online Keşif Yazılımı” kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir yazılım olma özelliğini taşıyor. Darhan’ın geliştirmiş olduğu online keşif yazılımına b2b.darhan.com.tr adresinden ulaşabilir, detaylı bilgi için firmamız ile temasa geçebilirsiniz.

www.darhan.com.tr

 
Bir Cevap Yazın