Aldağ Banner
Aldağ Banner

Danfoss Sensing Solutions ile tanışın

Danfoss Sensing Solutions ile tanışın

1 Ocak 2021 tarihi itibariyle Danfoss Endüstriyel Otomasyon ürün portföyü, Danfoss Sensing Solutions adıyla artık piyasada. Değişim sadece yeni ismimimizle değil aynı zamanda en son uzmanlık ve daha gelişmiş uygulama odaklı sensor teknolojileri ve çözümleri sağlamak için portföyümüzü ve hizmetlerimizi güçlendirmek yönünde de olacaktır.

Danfoss Soğutma Segmenti Sensing Solutions Başkan Yardımcısı Bert Labots, “Yeni ismimiz, geleceği kucaklamaya olan bağlılığımızı yansıtmakta olup, aynı zamanda dijital sensör konusundaki yolculuğunuzda bugün de yarın da sizin ortağınızdır, “diyor.

Sektör liderliği ile birlikte bilgi birikimine sahip daha güçlü bir portföy

İsim değişikliğimizin arkasında, daha geniş bir ürün yelpazesi, giderek daha çeşitli sensör teknolojileri ve sensör ekosistemleri için rakipsiz destek ve hizmetler sunmamızı sağlayacak yeni bir organizasyon yapısı yatmaktadır.

Danfoss Sensing Solutions Başkan Yardımcısı Bert Labots, “Lider bir küresel oyuncu olarak, hızla değişen dijital ortama uyum sağlamanın yetkin bir ortak gerektirdiğini biliyoruz. Danfoss Sensing Solutions, müşterilerimiz ve ortaklarımız için her zaman daha ileriye gitmek adına endüstri lideri düzeyinde bilgi birikimi ve gelişmiş sensör teknolojileri sağlamaktadır. Bu yolculuğun önemli bir parçası, kablolu ve kablosuz sensör çözümleri için dijital sensör bağlantısı kapsamındaki ürün portföyümüzü genişletmek yönündedir.  Farklılaşmamızı sağlayan diğer bir konu da diagnostik  ve sensör tarafında anında programlanabilirlik ve uzaktan teknik destek sağlayan akıllı sensörlerin olmasıdır.” diye belirtmiştir.

Danfoss Sensing Solutions ile özelleştirme standarttır
Danfoss Sensing Solutions, ürün ve uygulama yelpazenizdeki değişikliklere hızlı bir şekilde adapte olabilmeniz için tüm ürünlerimizin hızlı ve basit bir şekilde istediğiniz teknik özellikler doğrultusunda özelleştirilmesini sağlayacaktır. Küresel varlığımız ve üretimimiz, bize ne zaman ve nerede ihtiyacınız olursa olsun, her zaman ulaşılabilir olduğumuz anlamına gelir.

Geleceğe birlikte adım atalım

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: