Aldağ Banner
Aldağ Banner

Daikin markalı yeni Shira Plus ile klimada zirveyi yakalayın!

Daikin markalı yeni Shira Plus ile klimada zirveyi yakalayın!

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, üstün özelliklere sahip yeni Shira Plus ile sınırları zorluyor. İç ortamdaki istenmeyen, koku, alerjen, polen gibi tüm zararlı partikülleri etkisiz hale getiren Daikin patentli ‘flash streamer’ teknolojisi, istenmeyen koku, tüy, toz ve partiküllerin çok daha iyi süzülmesine olanak sağlayan titanyum apatit filtre ve gümüş alerjen filtre gibi özelliklerin yanı sıra tasarruf ve konfor sağlayan 2 kademeli optik göz, havanın ortama homojen bir şekilde yayılmasını sağlayan 3 boyutlu hava üfleme özelliği hayatınıza bambaşka bir iklimlendirme çözümü sunuyor. Isıtma ve soğutmada A+++’a varan enerji seviyeleri ile tüketicilerin beğenisini kazanan ürünün bazı komponentlerinin Türkiye’de üretiliyor oluşu da cihazın öne çıkan bir diğer özelliği olarak dikkat çekiyor.

Doğru hava uzmanı Daikin, kullanıcıların farklı iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayan geniş ürün gamını üstün teknolojiye sahip yeni cihazlarla genişletmeye devam ediyor. R32 soğutucu akışkan sayesinde üst düzey konfor ve tasarruf gücü sağlayan Daikin markalı yeni Shira Plus klima, gelişmiş özellikleriyle çıtayı en üst seviyeye çıkarıyor. Yüksek teknolojili segmentte yer alan yeni Shira Plus, barındırdığı flash streamer ve akıllı göz özellikleriyle en yakın rakibinden ayrışıyor.

A+++’a varan enerji verimlilik değerleri ve 19 desibel seviyesindeki sessizliğiyle yeni Shira Plus Daikin’in en gözde modellerinden birisi olarak öne çıkıyor. Temiz hava sağlayan birçok patentli Daikin teknolojisiyle donanmış olması Shira Plus klimayı benzersiz kılan en önemli özellikler arasında gösteriliyor. Daikin’in patentli hava temizleme teknolojisi olan ‘flash streamer’, iç ortamdaki istenmeyen, koku, alerjen, polen gibi tüm zararlı partikülleri etkisiz hale getiriyor. Yine cihazda bulunan Daikin’e özgü titanyum apatit hava temizleme filtresi, ortamdaki istenmeyen koku, tüy, toz ve partiküllerin çok daha iyi süzülmesine olanak sağlıyor. İki kademeli akıllı göze yani akıllı termal sensöre sahip olan ürün, sizin ortamda olduğunuzu fark ederek kanatlarını başka tarafa çeviriyor ve üflenen havanın direkt üzerinize gelmesini engelliyor. Dahası, odadan ayrılmanız halinde akıllı göz devreye giriyor ve bir süre sonra kendini tasarruf moduna alıyor. Böylece klimayı kapatmayı unutmuş olsanız bile iki kademeli optik göz sizin yerinize tasarrufu düşünüyor.

HAVANIN HOMOJEN OLMASINI SAĞLIYOR

Yeni Shira Plus’ın 3 boyutlu hava üfleme özelliği ise havanın odanın her köşesine eşit olarak dağılmasını sağlıyor. Yatay ve düşey salınımın beraber olduğu bu özellik, iç ünitedeki sağa sola hakarete eden mini yönlendirici kanatların otomatik hareket etmesiyle sağlanıyor ve bu sayede havanın ortama homojen bir biçimde yayılması mümkün oluyor.

Ürünle birlikte gelen standard çevrimiçi kumanda (online controller) veya otomatik kontrol özelliği ise cihazın telefondan bir applikasyon ile kontrol edilmesini sağlıyor. Evinizdeki modem aracılığı ile telefonumuzdaki Daikin residential control uygulamasından ister evde olun ister şehir dışında; ister eve gelmeye 15 dakika kala, klimanızı açıp-kapatabiliyor ve uzaktan programlayabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde anlık elektrik tüketim verisini görebiliyor ve faturanıza yansıyan bedeli kolayca hesaplayabiliyorsunuz.

ULTRA ISITMA FONKSİYONU

Daha kompakt iç ünitenin sunulduğu yeni Shira Plus, muadillerine görece daha küt ve ince tasarımıyla dikkat çekiyor. Yeni Shira Plus, cihaza yeni dahil olan ultra ısıtma fonksiyonuyla da rakiplerinden ayrışıyor. Bu özellik, eğer klimanızı ısıtma amacıyla kullanacaksanız istenilen sıcaklığa hızlıca gelmesi için kompresörü daha yüksek frekansta çalıştırmaya ve muadillerine göre yüzde 14 daha kısa sürede arzulanan sıcaklığa ulaşmasına olanak veriyor. Birçok üstün özelliğin bir araya geldiği yeni Shira Plus, ev ve ofislerinde tasarruf ve konforu önemseyenler için ideal bir çözüm oluştururken, kullanıcıları da sağlıklı, temiz ‘doğru havaya’ davet ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: