Aldağ Banner
Aldağ Banner

CIAT Enerji Tasarruflu Çok Amaçlı Isı Pompası: DYNACIAT LG

CIAT Enerji Tasarruflu Çok Amaçlı Isı Pompası: DYNACIAT LG

80 yılı aşkın deneyimi ile 50’den fazla ülkede uzun ömürlü HVAC ekipmanları ile kullanım süresi boyunca yüksek kaliteli hizmeti birlikte sunan CIAT, farklı gereksinimlere akılcı çözümler getirirken enerji performansını optimize ediyor. Çok geniş kullanım alanı bulunan “Enerji Tasarruflu Çok Amaçlı Isı Pompası DYNACIAT LG”, CIAT felsefesinin başarılı bir örneği olarak Türkiye pazarına ALDAĞ A.Ş. güvencesi ile sunuluyor.

Yüksek verimli soğutucu akışkan, yüksek performanslı eşanjörler ve kompresörler sayesinde mükemmel EER ve ESEER enerji verimliliğine sahip, çevre dostu, “tak-çalıştır” bir seçenek olan CIAT DYNACIAT LG, soğutmada 25 – 190 kW, ısıtmada 35 – 230 kW kapasite aralığında 17 modele sahiptir. DYNACIAT LG serisinde Danfoss scroll kompresörler kullanılır. Her kompresördeki yağ seviyesini izlemek için gözetleme camı mevcuttur. Düşük titreşim seviyesi için kompresörlerde titreşim önleyici damperler bulunur. Böylelikle çok düşük ses seviyesi elde edilir. Çok düşük kurulum alanına kolaylıkla yerleştirilebilen kompakt DYNACIAT LG serisi, kolay anlaşılır biçimde tanımlanmış etiket bilgileri ve tüm bileşenlere kolay erişim imkanı ile büyük ölçüde bakım kolaylığı sağlayan üniteler, Eurovent ve CE belgelidir. 304L paslanmaz çelik plakalar, 19 mm standart izolasyonludur.

DYNACIAT LG Isı Pompası ve chiller kombinasyonunun iddialı olduğu bir diğer alan da kontrol sistemleridir. Touch Connect mikroişlemcili kullanıcı dostu kontrol modülü ile çok sayıda otomatik uyarlama fonksiyonu bulunmaktadır.

4.3” modern dokunmatik ekranı, birim parametrelere kolay ve güvenli erişim, Kullanıcı-Bakım-Fabrika olmak üzere üç seviye şifre belirleyebilme olanağı, sıcaklık, basınç, çalışma süresi, arıza mesajlarının görüntülenmesi, e-posta yolu ile alarm bildirimleri, standart ağda WEB bağlantısı (IP), standart Modbus, isteğe bağlı olarak Lon ve Bacnet iletişim protokollerine uyum yeteneği, DYNACIAT LG’yi dijital dünyanın akılcı seçeneği haline getiriyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

104. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: