Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

CIAT ekipmanları Sochi 2014 Olimpik Kış Oyunlarındaydı

2 Dakika Okuma
CIAT; 22’inci Sochi 2014 Olimpik Kış Oyunları için yaklaşık 6000 ısıtma, soğutma ve hava şartlandırma üniteleri sağladı. CIAT Sisteminde soğutuculardan konfor ünitelerine kadar Sochi Olimpik Oyunlarındaki 20’den fazla şirkette değişim sağlayan ekipmanlar bulunmaktadır.

Bu şirketler arasında 15’i Gornaya Karusel alanında bulunan oteller, BREEAM enerji performansı sertifikasına sahip Olimpik Üniversite ve Krasnaya Polyana’da bulunan yeni hastane bulunmaktadır. CIAT her projeye özel istekler için uyum sağlama becerisini ve teslimat & devreye alma tarihlerine bağlılığını ortaya koymuştur.
Ayrıntılı olarak bahsetmek gerekirse; CIAT misafir odalarının ve yaşam alanlarının hava koşullandırması için 17 megavat global ısıtma ve soğutma kapasitesine sahip 29 soğutucu ve ısıtma pompası, 240 Climaciat hava koşullandırma ünitesi, 5600 konfor ünitesi; veri merkezleri ve IT odaları için ise 13 kuru soğutucu ve 46 hassas hava kontrolü kabinleri sağlamıştır.
HVAC sektöründe lider bir Avrupa firması olan ve bu yıl 80. Yıldönümünü kutlayan CIAT tarafından bu zorlu görev başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Bir Cevap Yazın