Bosch Termoteknoloji’den ısıtma sezonuna hazırlık: Ek indirimli periyodik kombi bakım kampanyası

Bosch Termoteknoloji’den ısıtma sezonuna hazırlık: Ek indirimli periyodik kombi bakım kampanyası

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknik, periyodik kombi bakım kampanyasında sunduğu ek indirim ile ısıtma sezonu için tasarruf imkânı sağlıyor.

Bosch Termoteknoloji, kombilerin ömrünü uzatan yıllık bakım işlemlerinin tasarruflu ve kolay şekilde gerçekleştirilebilmesi için periyodik kombi bakım kampanyası kapsamında kullanıcılarına avantajlı bir fiyat sundu. 15 Mayıs 2020 tarihinde hayata geçen bakım kampanyasında 140 TL olan yıllık kombi bakım ücreti, KDV oranında yaşanan değişiklik sebebiyle 90 TL olarak belirlendi. Kullanıcılar, 1 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için Bosch Termoteknoloji’nin resmi web sitesindeki yetkili servis ağından kendi lokasyonlarına en yakın Bosch yetkili servisin iletişim bilgilerine ulaşarak, bakım kampanyası için irtibata geçebiliyor.

Bosch Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilen kombi bakımı kapsamında; kombinin su sızdırmazlığı ve emniyet kontrolünden; brülör, yanma ve birinci ısı eşanjörü kontrolüne kadar birçok detaylı işlem bulunuyor. Detaylı bir periyodik bakım sayesinde ileride meydana gelebilecek arızaların önüne geçilerek, kombilerin uzun yıllar çok daha tasarruflu çalışması sağlanıyor.

Bosch Termoteknoloji profesyonelleri, güvenilir bakım hizmeti için Bosch kombi kullanıcılarının işlemlerini mutlaka yetkili servisler aracılığı ile gerçekleştirmesini iletiyor. Aynı zamanda düzenli bir şekilde gerçekleştirilen yıllık kombi bakımının, kombilerin ömrünü uzattığını belirten uzmanlar, periyodik bakım işlemleri sayesinde cihazların uzun yıllar sorunsuz kullanımının garanti altına alındığına dikkat çekiyor.

Periyodik kombi bakımı hakkında bilgi almak ve kampanyadan faydalanmak için:

Bosch Termoteknik kurumsal web sitesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: