Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Bosch Termoteknoloji’den eski kombiler için geri dönüşüm kampanyası!

Bosch Termoteknoloji’nin geri dönüşüm kampanyası ile Partner Program üyesi satış noktaları, kullanıcılardan teslim aldıkları her kombi için 200 TL değerinde puan kazanıyor.

Sürekli artan nüfusun etkisiyle doğal kaynak tüketimi de artıyor. Doğal kaynakların geri dönüşümü ile kullanımlarını daha uzun süreli hale getirmeyi ilkesi olarak benimseyen Bosch Termoteknik, eski kombileri geri dönüşüm ile geleceğe ve kullanıcılara kazandırmayı hedefliyor. 1 Temmuz’da pilot şehir olarak İstanbul’da başlatılan kampanya kapsamında kullanıcıların kombileri marka ve model gözetmeksizin bayiler tarafından teslim alınıyor. Partner Program sadakat kulübüne üye olan bayiler teslim aldığı her kombi için 200 TL değerinde puan kazanıyor. Teslim alınan kombilerin aynı zamanda parça ve aksesuarları kontrol ediliyor, kontrol edilen parçalar yedek parça olarak tekrar kullanılabiliyor. Böylece ikinci el kombilerden kullanıcıların zarar görmesi de engelliyor.

İngiliz BRG Building Solutions firması tarafından 2018 yılında Avrupa ısıtıcı pazarına ilişkin olarak yayımlanan rapora göre yoğuşmalı kombi kategorisinde pazar liderliğini 6 sene üst üste elinde bulunduran Bosch Termoteknik, yoğuşmalı kombide son kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen kombi oldu.

İngiliz BRG Building Solutions firması tarafından Avrupa Isıtıcı Pazarına ilişkin olarak yayımlanan 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 raporlarına göre Bosch markalı yoğuşmalı kombiler pazar lideridir.

Bir Cevap Yazın