Aldağ Banner
Aldağ Banner

Bosch Termoteknoloji’den Bosch Air Flux VRF Sistemlerine Özel Web Sitesi

Bosch Termoteknoloji’den Bosch Air Flux VRF Sistemlerine Özel Web Sitesi

Soğutma, ısıtma ve havalandırma sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji’nin Nisan ayında pazara sunduğu ticari klima sistemleri Air Flux VRF’nin tüm özellikleri yeni web sitesinden incelenebiliyor ve teklif alınabiliyor.

Bosch Termoteknoloji’nin VRF ticari klima sistemlerinin en yeni üyesi Bosch Air Flux VRF ticari klima sistemleri için hazırlanan www.boschairfluxvrf.com web sitesinde; projeciler, yatırımcılar, ticari iş ortakları ve mekanik taahhütçüler gibi iklimlendirme alanında yer alan kullanıcılar, on iki farklı iç ünitenin ve AF 5300 VRF dış ünitenin özelliklerini inceleyebiliyor. Kaset tipi, gizli tavan tipi, duvar tipi, döşeme tipi ve yer-tavan tipi kategorilerindeki iç ünitelerin fonksiyon karşılaştırma tablosundan, teknik özellikler bazında kıyaslamalar yapılabiliyor. Fonksiyon karşılaştırma tablosunda; iç ünitelerin fan hızından 11 kademeli çoklu sessiz moda ve sıcaklık dengelemeden soğutma, ısıtma, nem alma, yalnız fan gibi farklı çalışma modlarına kadar birçok fonksiyonun detayları bulunuyor. Karşılaştırma tablosundan faydalanan kullanıcılar, projelerine özel en verimli ve güvenilir sistem çözümünü seçebiliyor.

İklimlendirme alanında hayatı kolaylaştıran Bosch Air Flux VRF Sistemlerin yeni web sitesinden teknik tablo ve dokümanlara, Bosch tarafından geliştirilen merkezi ve bireysel kumandaların özelliklerine ve Bosch’un Air Select VRF Seçim Programına da erişilebiliyor. Sistem çözümü kararını veren veya desteğe ihtiyacı olan kullanıcılar, “teklif al” sayfasından kendilerine en yakın Bosch ticari soğutma bayisine ulaşabiliyor.

VRF sistemlerde gelişmiş teknoloji

Bosch Air Flux VRF klima sistemleri, değişken debili soğutucu akışkan teknolojisi sayesinde kolay kullanım imkânı sunarken, aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Sistemler, kullanıcıların anlık ihtiyaçlarına göre çalışma performansını ayarlayan, kısmi yükte bile yüksek verimlilikle çalışan sistem, VRF dış ünitelerden ve soğutma-ısıtma için kullanılabilen on iki farklı VRF iç ünite modelinden oluşuyor. Tek gövdede 90 kW’a, 3 dış ünite kombinasyon serisi ile 270 kW’a kadar çıkabilen kapasitesi ile Bosch AirFlux VRF sistemler; ofisler, oteller, hastaneler, rezidanslar gibi farklı bina ve uygulama türleri için en uygun VRF sistem çözümünü sunuyor.

Bosch Air Flux VRF ticari klima sistemler ile ilgili tüm soruların cevapları için:

Air Flux VRF sistemler kurumsal web sitesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

104. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: