Aldağ Banner
Aldağ Banner

Bosch Termoteknik’ten Satış Sonrası Hizmetlerde “Her Zaman Her Yerde Önce Müşteri” Yaklaşımı

Bosch Termoteknik’ten Satış Sonrası Hizmetlerde “Her Zaman Her Yerde Önce Müşteri” Yaklaşımı

İklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından Bosch Termoteknik, Covid-19 teşhisi konmuş son kullanıcılarına teknik hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye’nin ve tüm dünyanın Covid-19 ile mücadele ettiği şu günlerde Bosch Termoteknik, “Her Zaman Her Yerde Önce Müşteri” sloganıyla müşteri odaklı yaklaşımını merkezde tutmaya devam ediyor. Bu kapsamda Bosch Termoteknik, Buderus ve Bosch markaları ile ısıtma veya soğutma tesisatlarında servis desteğine ihtiyacı olan Covid-19 teşhisi konmuş son kullanıcılara gerekli korunma önlemlerini alarak hizmet vermeye devam ediyor.

Bosch Termoteknik Servis Merkezi tarafından Bosch ve Buderus markalarına hizmet veren yetkili servislere sağlanan destek sayesinde; tulum, eldiven, siperlik ekstra korunaklı maskeler gibi özel materyaller ile önlem alınarak müşterin ihtiyaçları kesintisiz bir şekilde gideriliyor. Bosch Termoteknik, sağladığı bu hizmetle içinde bulunduğumuz zor süreçte müşterilerine kesintisiz destek oluyor.

Bosch Termoteknik Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Nazif Özakıncı konuyla ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:  “Hayatımızı derinden etkileyen pandemi döneminde müşterilerimize, onların hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler sunmak her zamankinden daha da önemli oldu.

Her zaman her yerde Önce Müşteri yaklaşımımız ile hareket ederek Bosch Termoteknik yetkili servislerimizin büyük katkısıyla hızlı bir aksiyon aldık. Tüm özel ekipmanlarla gerekli önlemleri alarak Covid-19 hastası olan ancak bizden hizmet bekleyen müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu kapsamda özveriyle çalışan tüm yetkili servis teknisyenlerimize çok teşekkür ediyoruz. Yetkin ve yaygın yetkili servis ağımızla müşterilerimizin her zaman yanında olmaya ve onlara kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” şeklinde belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: