Bosch Termoteknik Manisa Fabrikası sürdürülebilir geleceği çalışanlarıyla şekillendiriyor

Bosch Termoteknik Manisa Fabrikası sürdürülebilir geleceği çalışanlarıyla şekillendiriyor

Enerji tasarruflu ve çevre dostu ısıtma ve iklimlendirme çözümlerinin üretildiği
Bosch Termoteknik Manisa Fabrikasında, ‘Sürdürülebilir Geleceği Hep Birlikte Şekillendiriyoruz’ sloganıyla gelecek dönem stratejilerinin çalışanlarla paylaşıldığı bir buluşma gerçekleştirildi.

İklimlendirme sektörünün öncü ve lider firmalarından Bosch Termoteknik’in Manisa Fabrikasında görev yapan 1.000’e yakın çalışan, ‘Sürdürülebilir Geleceği Hep Birlikte Şekillendiriyoruz’ sloganıyla düzenlenen bir etkinlikte buluştu. Şirketin yeni stratejilerinin paylaşılması amacıyla düzenlenen etkinlik, Bosch Termoteknik Ticari Genel Müdürü Akın Kazak ve Teknik Genel Müdürü Haşiman Üsküdar’ın konuşmalarıyla başladı. Açılış konuşmalarının ardından direktörlerin yer aldığı interaktif panelle stratejilerin detayları aktarıldı.

İş birliğiyle güçlenen ekip ruhu

Planlama, ekip çalışması, iş birliği ve güven temalarının kullanımıyla çeşitli takım oyunları oynanırken, bu oyunlarda şirketin stratejik perspektifleri yansıtıldı. Çalışanlar arasında ekip çalışması ve iş birliğinin güçlendirilmesi amaçlandı.

Günün sonunda ayrıca, Bosch Termoteknik çalışanlarının 7 gün 24 saat yararlanabilecekleri ManFiTT spor sahasının açılışı da gerçekleştirildi. Futbol, basketbol, voleybol ve tenis oynanabilen sahanın açılış maçlarını yapan Bosch Termoteknik ekibi günü enerjik bir şekilde tamamladı.

Sürdürülebilir geleceğe katkı

Çevre dostu ürünler tasarlayıp üreterek sürdürülebilir geleceğe katkıda bulunduklarını belirten Bosch Termoteknik Teknik Genel Müdürü Haşiman Üsküdar, çalışanların büyük ilgi gösterdiği etkinliğe ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: “Manisa Fabrikamızda güvenilir, yetkin ve iş birlikçi bir ekip olarak ’Yaşam için Teknoloji’ üretiyoruz. Bu etkinlikte de hem sürdürülebilir sistemlere katkı sağlayacak stratejilerimizi yaygınlaştırdık hem de çalışanlarımızla şenlik havasında bir gün deneyimledik.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.