Bosch Home Comfort, Yeşil Yaşam Kahramanları’nın yeni durağı: Ordu!

Bosch Home Comfort, Yeşil Yaşam Kahramanları’nın yeni durağı: Ordu!

Bosch Home Comfort’un eğitici ve eğlenceli aktivitelerle çocuklarda enerji tasarrufu hakkında bilinç ve farkındalığı artırmak için 7 yıldır yürüttüğü ‘Tasarruf Candır’ projesinin İstanbul ve Manisa’dan sonra yeni durağı Ordu oldu.

İklimlendirme sektörünün öncü şirketlerinden Bosch Home Comfort, çocuklara enerji tasarrufu bilincini aşılayabilmek için yürüttüğü ‘Tasarruf Candır’ projesi kapsamında 26-27 Eylül tarihlerinde Ordu’nun Perşembe ilçesindeki Beyli, Saray, Kırlı, İsmail Dede ve Medrese Önü okullarında çocuklarla buluştu.

1695794508-tasarruf-cand-r-2

Çocuklar hem eğitici hem de eğlendirici etkinliklere katılırken; eğlen-öğren yöntemiyle interaktif oyunlar oynayarak tasarrufun önemini deneyimledi. Son yedi yıldır ilk öğretim çağındaki çocuklarla ‘Yeşil Yaşam Kahramanları Okullarda’ mottosuyla buluşan şirket, onların da ‘Sürdürülebilir Yeşil Yaşam’ın bir parçası olmasını sağlamayı amaçlıyor.

Bosch Home Comfort, enerji tasarrufu sağlayacak projeler geliştirmeleri için çocuklara ilham vermek üzere, eğitici ve eğlendirici etkinliklerle ‘Tasarruf Candır’ diyerek önümüzdeki dönemde de çocuklarla buluşmaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.