Aldağ Banner
Aldağ Banner

Bosch Condens 7000i W, dizayn ödüllü tasarımı ile evlere estetik katıyor!

Bosch Condens 7000i W, dizayn ödüllü tasarımı ile evlere estetik katıyor!

Bosch Condens 7000i W yoğuşmalı kombi, üstün teknolojisiyle sunduğu 24 kW ve 30 kW kapasitesiyle birlikte, titanyum cam ön panele

sahip tasarımı sayesinde evlerin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.

Ön kapağı tamamen dayanıklı ve kırılmaz camdan yapılan Condens 7000i W modern tasarımı ile öne çıkıyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan Condens 7000i W dünyanın prestijli tasarım ödülü Reddot’ın da sahibi olarak dikkat çekiyor. Bununla birlikte 36 desibel ses seviyesi ile sessiz çalışan Condens 7000i W, evdeki konfora odaklanıyor.

Modern ve dayanıklı tasarım özelliklerine sahip Bosch Condens 7000i W, hem kullanım hem de kurulum özellikleriyle kullanıcılarına hız ve kolaylık sağlıyor. Önemli bileşenlerinin tümüne cihazın ön taraftan erişilebilir yapısı sayesinde servis ve bakım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilen kombi, bu özellikleriyle kullanıcıların zamanından da tasarruf sağlıyor.

Modernliğin tasarrufla buluşması: EasyControl akıllı oda kumandası ile uzaktan kontrol

Estetik tasarımlı Condens 7000i W yoğuşmalı kombiler aynı zamanda hem oda sıcaklığı hem de dış hava sıcaklığına göre ayarlanabilen EasyControl akıllı oda kumandası ile kullanılabiliyor. EasyControl ile uyumla çalışan Condens 7000i W kombiler, mobil telefona ya da tablete yüklenen bir uygulama ile istenilen yerden istenildiği anda açılıp kapatılabiliyor.

Uygulama sayesinde ev ya da işyerlerindeki Condens 7000i W kombiler, kilometrelerce uzaktan bile tercih edilen ortam sıcaklığına uygun şekilde ayarlayabiliyor. Böylece, ısıtma sezonu boyunca gerekli olan ısıtma ihtiyacı kadar ısı üretilirken, hem yakıt tasarrufu hem de ısınma konforu bir arada sağlanıyor.

bosch condens

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Bosch Easycontrol

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: