Aldağ Banner
Aldağ Banner

Bomaksan’dan temiz ve daha yaşanabilir bir dünya için çözümler

Bomaksan’dan temiz ve daha yaşanabilir bir dünya için çözümler

Hafif seviyeli toz ve duman DUFILmini ile tarihe karışıyor

Türkiye’de kendini tamamen hava temizlemeye ve daha yaşanabilir bir dünya oluşturmaya adayan Bomaksan’ın yeni ürünü DUFILmini,  özel tasarım davlumbazı ve yüksek emiş gücü ile kaynak dumanını kaynağından yakalayarak kaynak dumanı kaynaklı meslek hastalıklarını sorun olmaktan çıkarıyor. Yeni tasarımı ile geliştirdiği özel çözümler sayesinde endüstriyel kaynaklı hava kirliliğini azaltırken, çalışanların zararlı ve tozlu havayı solumasına engel oluyor.

Türkiye’de endüstriyel toz toplama ve filtrasyonu alanında toz, duman, yağ buharı sorununu etkili ve verimli sistemlerle çözen Bomaksan, her geçen gün yeni ürünleriyle çıtayı daha da yükseltiyor.  Bomaksan mobil filtreler, hafif seviyeli toz ve duman uygulamaları için tasarlanan yeni serisi DUFILmini ile çalışanların zararlı ve tozlu havayı solumasına fırsat bırakmadan yakalayarak, filtreleyip,  ortama geri veriyor. Bu sayede iş hastalıklarına neden olan tozlar için kesin çözüm sağlayıp iş kazası riskini minimuma indirerek hem daha verimli hem de daha güvenli çalışma ortamı sunuyor.

Çevre dostu filtreler ile bir adım önde

TÜBİTAK’tan toz toplama sistemleri alanında hibe alan ilk ve tek yerli firma Bomaksan, endüstriden kaynaklanan hava kirliliğinin kontrolü için filtrasyon çözümlerini ekolojik hassasiyetle üretmeyi ve pazara sunmayı temel görevi olarak kabul ediyor. Her türlü toz, duman ve yağ buharı problemine çözüm olan ürün gamını geliştirmeye devam eden firma yeni DUFILmini tasarımıyla kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Kaynak operatörlerinin ergonomik çalışması dikkate alınarak tasarlanan DUFILmini, kullanıcıları kalite beklentilerini karşılamak ve hatta onları aşmak konusunda da bir adım öne taşıyor.

İnsan sağlığını koruyor, üretim verimliliğini arttırıyor

DUFILmini serisi mobil filtre üniteleri, yüksek verimli 3 aşamalı kaset filtreleri, 360 derece dönebilen akrobat emiş kolu, yüksek verime ve emiş gücüne sahip radyal fanı,  filtre doluluk sensörü ve filtre çalışma saat sayacı ile hem insan sağlığını koruyor, hem de üretim verimliliğini arttırıyor. Güvenilir ve uzun ömürlü sistemiyle kullanıcıların imalat kapasitelerini arttırmalarına katkıda bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

100. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: