Baymak 5 yıl sistem garantisiyle hayatı kolaylaştırıyor

Baymak 5 yıl sistem garantisiyle hayatı kolaylaştırıyor

Baymak, Lectus, Lectus Plus ve Magnus serisi yoğuşmalı kazanların, sistem kurulumlarını 5 yıl garanti güvencesiyle karşılıyor. Enerji Verimliliği Direktifi’ne uygun ürünleriyle tam donanımlı ve tasarruflu sistemler sunan Baymak, 5 yıl garanti süresiyle bina yönetimlerinin de işlerini kolaylaştırıyor.

Bir daireden toplu konuta, fabrikadan otele tüm ticari kuruluşların her türlü ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılayabilecek geniş ürün yelpazesine sahip Baymak, kazan dairesi sistem kurulumlarında garanti süresini uzattı.

ErP – Enerji Verimliliği Direktifi’ne uygun yapısıyla her kapasite binada kullanılabilen, geleneksel kazanlara göre yüzde 111’e varan yüksek enerji verimine sahip Magnus, Lectus ve Lectus Plus serisi premix teknolojili yoğuşmalı kazanların sistem kurulumunda, Baymak ürünleri kullanılması durumunda kazanların garanti süresi 3 yıldan 5 yıla kadar uzayacak.

Kazan dairesi sisteminde gerekli sirkülasyon pompası, genleşme tankı, boyler ve tüm bu sistemin yönetimini tek elden gerçekleştirilmesini sağlayan otomasyonlu kaskad kontrolüyle tam donanımı tek çatı altında sunan Baymak, garanti süresini uzatarak bina yönetimlerinin işlerini daha rahat ve sorunsuz sürdürmelerine verdiği katkıyı artıracak ayrıca önemli bir maliyet avantajı sağlayacak. Tüketicilerin merkezi sistem kurulumu gibi önemli bir konuda tek bir markayla iletişim halinde olması hem marka hem de tüketici açısından çok daha hızlı ve yerinde çözümler sunulmasına olanak sağlıyor.

Baymak Lectus 65, 90, 115 ve 160 kW duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ile Magnus serisi premix brülörlü yer tipi yoğuşmalı kazanlarda 285 kW ile 1300 kW arası geniş ürün yelpazesi ile farklı ısıtma ihtiyaçlarını karşılıyor. Türkiye genelinde 2 binden fazla projenin tercihi olan Lectus ve Magnus serisi Premix teknolojili yoğuşmalı kazanların kazan daireleri çözümlerinde, sistem sirkülasyonları için DAB markalı ıslak veya kuru rotorlu frekans konvertörlü sirkülasyon pompaları, sistem genleşmeleri için Baymak değişebilir membranlı kapalı genleşme tankları, kullanım sıcak suyu ihtiyaçları için Baymak tek veya çift serpantinli emaye kaplı boylerler, kazanların otomasyonu ve kaskad kontrolü için Baymak kaskad paneli ve yardımcı sensörleri kullanılabiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.