Aldağ Banner
Aldağ Banner

Avenue İstanbul, 5 Yıl İşletme Garantisi Sunan Etna Plus Satış Konseptini Tercih Etti

Avenue İstanbul, 5 Yıl İşletme Garantisi Sunan Etna Plus Satış Konseptini Tercih Etti

İstanbul Beykent’de inşa edilen AVENUE KONUTLARI; önü kapanmayan deniz manzarası, sahil ve E5 yollarının kesişim noktasındaki merkezi konumu, proje konseptinde yer alan alışveriş caddesi, cafe, restaurant, çocuk oyun sahası, spor ve ticaret ünitelerinin yer aldığı sosyal imkanları ile ön plana çıkmaktadır. Akıllı bina konsepti ile hayata geçirilen Avenue-istanbul projesinde, 5(beş) yıl işletme garantisi sunan yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edildi.

ETNA PLUS konseptinde; proje kapsamında yer alan ürünlerin tamamı 5(Beş) yıl süresince malzeme ve elektriksel hata ve arızalara karşı garanti altına alınmaktadır. Söz konusu garanti; kullanıcı kaynaklı olmayan, ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları da kapsamaktadır. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5(beş) yıllık garanti süresi içerisinde her yıl 2(iki) şer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti verilmektedir. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki kullanıcı ve işletmeler; pompa çözümlerini uzun yıllar garantiye almakta, servis, bakım hizmetleri için bir ilave giderle karşılaşmamakta, ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile elektrik giderlerini minimize etmektedir.

Projede kapsamında tesis edilen HF KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri; talep edilen değişken miktarda suyun, sabit basınçta teminini garanti ederek kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunmaktadır. Yeni nesil HYDROKON sürücülü ve IE3 motorlu HF KO-ST serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri(elektrik faturası) minimize edilmektedir.

  • Pompa Giriş-Çıkış Gövdesi : AISI304 Paslanmaz Çelik
  • Fan ve Difüzör                : AISI304 Paslanmaz Çelik
  • Pompa Mili : AISI420 Paslanmaz Çelik
  • Mekanik Salmastra : Karbon / Seramik / EPDM
  • Frekans kontrol sürücüsü : HYDROKON
  • Maksimum Debi : 28 m³/ h / pompa
  • Maksimum Basınç                : 240 mSS
  • Akışkan Sıcaklığı                 : 0 – 100°C

 

Avenue İstanbul

Yeniliklere öncülük eden ETNA, gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunuyor. 46 yılı aşan üretim ve sektör tecrübesi ile ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih ediliyor ve güvenle kullanılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: