Atlas Copco Webinarında Düşük Torklarda Montaj Yöntemleri Konuşulacak

Atlas Copco Webinarında Düşük Torklarda Montaj Yöntemleri Konuşulacak

Endüstriye, montaj çözümleri, endüstriyel elektrikli aletler, kalite güvence ürünlerinin yanı sıra yazılım ve hizmet sunan Atlas Copco Endüstriyel Teknik tarafından, 7 Eylül Çarşamba günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek “Düşük Torklarda İleri Seviye Montaj Yöntemleri“ webinarında, endüstrinin montajlama süreçlerinde yaşadığı zorluklar detaylı olarak konuşulacak.

Elektronik ve havacılık gibi sektörlerdeki montajlama süreçlerinde düşük tork uygulamaları oldukça yoğun kullanılıyor. Montajlama sürecinin birçok farklı parametreye bağlı ilerlemesi, montaj hattında hatalara sebep oluyor ve bu durum tesislere ciddi zararlar verebiliyor.

Atlas Copco Endüstriyel Teknik Genel Endüstri Bölümü Yazılım Çözümleri-İş Geliştirme Müdürü Kayhan Karaca ve Ürün Uzmanı Gülçin Gülten’in konuşmacı olarak yer alacakları webinar kapsamında; montaj süreçlerinde insan hataları ve çözümü, operatöre geri bildirimin olmaması, montaj hataları ve çözümü, eksik vida ya da vidanın kaybolması, vida alma hatası ve veri ile bilgi yönetimi konuları ele alınacak.

Montaj süreçlerinde minimum hata için ipuçları 7 Eylül’de paylaşılacak

Düşük torklarda ileri seviye montajlamaya dair tüm ipuçlarının paylaşılacağı webinara katılmak isteyenler, Atlas Copco’nun web sitesinde yer alan katılım formuyla kayıt yaptırabiliyor.

https://fs26.formsite.com/egitim/atlas-copco/index.html

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.