Aldağ Banner
Aldağ Banner

Alize Mühendislik Yenilenen Promate Aquabrıght’la İlerlemeye Devam Ediyor

Alize Mühendislik Yenilenen Promate Aquabrıght’la İlerlemeye Devam Ediyor

Kanal / Santral Tip Kendini Temizleyebilen Elektrostatik Filtreleme Cihazı

Endüstriyel mutfaklarda havalandırma dizaynı, projelendirmesi ve uygulamasındaki uzmanlığı ile Alize Mühendislik, Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bir Alize Mühendislik markası olan Promate AquaBright (Promate AQB), müşterilerinin yüksek beklentilerini karşılamak için ARC serisi ile entegre olarak yenilendi.

Promate AQB, elektrostatik hızlandırma prensibini kullanarak havada bulunan mikro ölçekteki duman, is, yağ ve toz partiküllerini ayrıştırarak hem havayı hem de kendini otomatik olarak temizleyebilen elektrostatik filtre sistemidir.

Otomatik yıkama özelliği olan Promate AQB elektrostatik filtre, kaliteli temiz hava ihtiyacını karşılaması ve geliştirilen kendini temizleme özelliği ile benzersiz bir yapıdadır. Filtre kirlilik seviyesi sürekli kontrol altında tutulduğundan, hava temizleme performansı stabil ve sürdürülebilirdir.

Promate AQB serisi elektrostatik filtre sistemi ile yağ buharı ve dumanı oluşturan mikro partikülleri, alüminyum pla­kalarda toplar. Kirlenme olduğunda, filtre hücresini yerinden çıkartmaya gerek duyulmamaktadır. Otomasyon üzerinden önceden belirlenmiş periyotlarda temizlik programı devreye girerek kendini temizler, kurutur ve yeniden çalışmaya hazır hale getirir. İşletme ve kullanıcı dostudur.

Toplayıcı plakaları geliştirilmiş olup pazardaki en yüksek yüzey alanına sahiptir.

ISO 16890 standardına göre yapılan verimlilik testlerinde; ePM1 -%96,65, ePM2,5 – %96,90 ve ePM10 –  %97,69 oranlarına ulaşılmıştır. Bu oranlar ESP ürünlerinde pazara sunulan en yüksek değerdir.

Promate AQB, ön programlı yıkama seçenekleri ile istenilen zaman diliminde temizlik yapılabilir. Yüksek koruma sınıflı kasası ile dahili ve harici ortama montaj imkânı sağlar. Mevcut filtre sistemlerine adaptasyonu yapılabilir. Otomasyondan kumanda edilerek çalışma saati ayarı imkânı sağlar. Bina otomasyon sistemleri ile haberleşme çıkışları bulunmaktadır.

Promate AQB, yenilenen yüzüyle işletmelere etkin, güvenli ve kolay kullanım sunmaktadır. İşletme dostu Promate AquaBright; Güvenli ve temiz filtre kullanımı maksimum performans, maksimum hava kalitesi, maksimum filtre ekipman ömrü ve maksimum tasarruf sağlar. Zaman ayarı yapılabilmesiyle filtrelerin belirlenen periyotlarla yıkanarak temizlenmesini böylelikle havalandırmanın çalışmadığı müsait zamanlarda yıkama yapmasına olanak sağlayarak iş gücü kaybını engellediği gibi sistemi temiz olarak yeni kullanıma hazırlar. Kimyasal dozajlama, durulama ve kurutmayı otomatik yapar, kullanıcı müdahalesi gerektirmeyerek kullanıcı dostudur. Opsiyonel kurulum modelleri ile %99’a varan hava arıtımı sağlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: