Aldağ Banner
Aldağ Banner

Alarko Flair Isı Pompaları’nda KDV İndirimli Özel Kampanya

Alarko Flair Isı Pompaları’nda KDV İndirimli Özel Kampanya

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier, Alarko Flair Isı Pompaları için yeni bir kampanya başlattı.

23.625 TL yerine 20.021 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan ısı pompaları, ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını karşılıyor.

Geliştirdiği yüksek verime sahip çevre dostu ürünlerle kullanıcıların yaşam alanlarını konforlu hale getiren Alarko, Flair Isı Pompaları’na özel indirim kampanyası başlattı. 23.625 TL yerine 20.021 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan ısı pompaları evdeki ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını karşılıyor.

Çevre dostu bir cihaz olan Alarko Flair Isı Pompası, evde ya da işyerindeki ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını farklı kombinasyonlar ile gideriyor. Ayrıca düşük enerji tüketimi, kolay montaj, ergonomik tasarım ve kolay kullanım özelliklerine sahip olarak ‘hepsi bir arada‘ tanımını yerine getiriyor. Flair havadan suya ısı pompası herhangi bir fosil yakıta ihtiyaç duymadan yenilenebilir enerji kaynakları desteğiyle çalışabiliyor.

Eylül ayı boyunca devam edecek kampanyada Ziraat Bankası kartlarına Sosyal Hayatı Destekleme Kredisi ile 3 ay taksit imkanı erteleme ve 36 ay taksit imkanı; Yapı Kredi World Card’a ise 12 ay taksit olanağı sunuluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: