Alarko Carrier Ar-Ge Çalışmasıyla İnovasyon Ödülünü Kucakladı

Alarko Carrier Ar-Ge Çalışmasıyla İnovasyon Ödülünü Kucakladı

İklimlendirme sektörünün öncülerinden Alarko Carrier, yeni Ar-Ge çalışması ile 2022 Uluslararası Tasarım, Araştırma ve Geliştirme Konferansı’nda (RDCONF), “En İyi Optimizasyon Proje Bildirisi” kategorisinde üçüncülük ödülü kazandı. 

Ar-Ge’ye en çok yatırım yapan şirketlerin başında gelen Alarko Carrier, Ar-Ge ve tasarım dünyasını buluşturan 2022 Uluslararası Tasarım, Araştırma ve Geliştirme Konferansı’ndan ödülle döndü. Üretimine yeni başlanan Optima BYS Sirkülasyon pompalarının hidrolik tasarım çalışmaları, Konferansın Ar-Ge ve İnovasyon Bildiri Ödülleri’nde jüriden tam not aldı. 150’den fazla projenin yarıştığı kategoride Alarko Carrier, “En İyi Optimizasyon Proje Bildirisi” kategorisinde üçüncü oldu.

Her geçen yıl ürün gamını çevreye saygılı, enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi ürünlerle geliştirmeyi hedefleyen Alarko Carrier’ın Isıtma AR-GE Müdürü Sevil İncir, elde edilen başarı hakkında “En İyi Optimizasyon Proje Bildirisi kategorisinde ilk üçte yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Ar-Ge alanında yaptığımız yenilikçi çalışmaların global çapta takdir edilmesi bizleri gururlandırıyor. Teknoloji ve bilişim alanında fark yaratan projelerle sektörel çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.