%40’ın Üstünde Enerji Tasarrufu, Zehnder Radyant Tavan Isıtma Sistemleri ile Mümkün

Sağlık, konfor ve enerji verimliliğini bir araya getirerek kendi hayat üçgenini oluşturan ve bunu her zaman misyon edinen Zehnder, Radyant Tavan Isıtma Sistemleri ile minimum %40’a kadar enerji tasarrufu sağlayarak kullanıcılarını ekonomik açıdan rahatlamaya davet ediyor.

Radyant IsıtıcıZehnder ile fabrikalardan, uçak hangarlarına kadar her tür türlü geniş mekana sıcacık çözüm!

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi Zehnder’in radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri; fabrikalar, uçak hangarları, üretim ve depo alanları, spor salonları, fuarlar ve galeriler, ofisler, okullar, kapalı havuzlar, hastaneler ve cafeler’de enerji tasarrufu sağlayarak güvenle kullanılıyor.

İstenilen boylarda üretilebilmesi ile konfor ve estetiği bir arada sunuyor. Geniş renk seçeneği ile de bulunduğu ortama en iyi şekilde uyum sağlayan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, her mekana ekonomik, şık ve güvenli bir sıcaklık getiriyor.

Ekonomik ısınmak hayal değil!

20.000 m²’den çok daha küçük mekanlara kadar her kapalı ortamı güvenle ısıtan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, diğer ısıtma sistemlerine oranla %40 enerji tasarrufu sağlıyor ve sıcaklıkları 450-600 dereceye kadar çıkan, gazlı radyant sistemlerinin aksine, maximum 120 dereceye kadar çıkıyor ve insanları bunaltmadan kaliteli sıcaklık sağlıyor.

Gaz hattının kaldırılması ile yangın riskine son!

Isı izolasyonu fabrikada monte edilen ve DIN 50017’ye göre korozyon koruması olan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemlerinin bulunduğu ortamda gaz hattı bulunmadığından yangın riski de ortadan kalkmış olur ve güvenli sıcaklık her yeri sarıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle