Yenilikçi çözümler ve yeni nesil ürünleri görmek için Systemair HSK standına davetlisiniz!

Mekanik tesisat ve inşaat dünyasından binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen ISK-SODEX bu yıl 7-10 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilere kapılarını açıyor.  Sektör temsilcileri ve karar vericileri ağırlayan etkinlikte yenilikçi yaklaşımlar ve güncel uygulamalar katılımcılarla buluşacak.

Her fuar öncesi merakla beklenen ürün ve çözümleriyle Türkiye iklimlendirme sektörüne yön veren Systemair HSK, bu sene de fuarın en ilgi çeken duraklarından biri olmaya ve paydaşlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Systemair HSK, bu sene İç Hava Kalitesi konseptiyle hazırladığı standında, yüksek teknoloji ile havalandırma ürünlerini birleştirdiği yeni çözümlerini ön plana çıkaracak. Bu bağlamda, 2017 yılı içerisinde pazara sunulan VOClan ekoloji ünitesi, AXCPV aksiyel fan ve EFTYS su kaynaklı ısı pompasının yanında, ilk kez fuarda lansmanı yapılacak olan yeni ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Salon: 3;  Stand No: A-04

Systemair prio kanal fanları ile her noktada en yüksek verim!

AB verilerine göre binaların enerji tüketimi, tüm birliğin enerji tüketiminin %40’ını oluşturmaktadır.  Birlik, ErP direktifleri ile birlikte 2020’ye kadar binalardaki enerji sarfiyatını %20 azaltmayı hedeflemektedir. Bu noktada Systemair’in geliştirdiği prio serisi fanlar, optimize edilmiş motor ve fan entegrasyonunu ile piyasadaki en düşük SFP değerlerini sağlamaktadır.

Prio kanal fanı özellikleri:

  • EC motorlar ve özel kanat tasarımı ile çok yüksek verim
  • Düşük ses seviyesi: Yüksek kanat verimliliği ile birleşen mükemmel ses verileri
  • Hava sızdırmaz tasarım: EN 15727’e göre Class B sızdırmazlık sınıfı
  • Yeni bağlantı kutusu: IP55 koruma sınıfı bağlantı kutusu dişli rakor delikleriyle gelir ve kurulumu kolaydır.
  • Kompakt tasarım: Dış çap, kanal çapına yakın olup, daha fazla montaj olanağı sağlar.
  • Geniş model yelpazesi: Yeni 315-400 mm modellerin piyasaya çıkmasıyla birlikte, prio serisi 150-500 mm boyutlarını kapsıyor ve 6.500m3/h debiye kadar çıkıyor.
  • Dış ortam olanakları: IP55 koruma sınıfı sayesinde fanların nemli çalışma ortamlarında veya dışarıda monte edilmesini sağlar.

Dalaman Havalimanı Yeni İç Hatlar Terminalinde Systemair Ürünleri Tercih Edildi

2015 yılında yapımına başlanılan Dalaman Uluslararası Havalimanı Yeni Terminal Binasının, 28 Nisan 2018 tarihinde tamamlanarak bölge halkının, ülkemiz turizm sektörünün ve ekonomisinin hizmetine açılması planlanmaktadır.

EBRD’nin Finanse Ettiği İlk Bölgesel Havalimanı Kamu-Özel Ortaklığı (PPP) modeli çerçevesinde Dalaman Havalimanı Yeni Terminali’nin yapım ve işletmesini finanse ederek; dünyada ilk kez bir bölgesel havalimanının büyümesine katkı sağlamıştır. Yeni Dış Hatlar Terminal Binası’nın 162 milyon avroluk Yatırım Kredisi Sözleşmesi, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Unicredit Bank ile imzalanmıştır.

Dalaman Havalimanı Yeni Terminali projesinde 37 adet Systemair klima santrali tercih edilmiştir.

Systemair HSK Adana Bölge Müdürlüğünde Klima Santrali Semineri

Systemair HSK, Adana Bölge Müdürlüğü Eğitim Salonu’ndaki ilk teknik seminerini gerçekleştirildi. Bölgedeki mekanik taahhüt, projeci ve kurum yetkililerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan seminere Adana Bölge Müdürü Mehmet Ali Teran ev sahipliği yaparken, Doğu Alan Müdürü Mehmet Topçu ve İş Geliştirme Müdürü Arkun Andıç da katılımlarıyla katkıda bulundu.

Arkun Andıç’ın yaptığı sunumda, klima santralleri üzerine teknik ve pratik bilgiler verilerek uygulama örnekleri tartışıldı.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle