Yenilenen Bayer Genel Müdürlük Binası Arı Yangın Markaları İle Donatıldı

Bayer, 150 yılı aşkın geçmişi ile temel olarak sağlık ve tarımla ilgili yaşam bilimi alanlarında uzmanlaşmış olan dünya çapında bir inovasyon şirketidir. Köklü bir geçmişe sahip olan Bayer, Türkiye’de 1954 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Küresel sağlık ürünleri, beslenme ve ileri teknoloji ürünleri şirketi Bayer, Türkiye’de ciddi yatırımlar yapmaya hızla devam ediyor.

Bayer olarak insan, hayvan ve bitki sağlığına yönelik ürünler ve çözümlerde kullanılacak yeni moleküller geliştirerek, 100.000’den fazla çalışanıyla genel merkezi Almanya’da bulunan, alt grupları Pharmaceuticals, Consumer Health ve Crop Science ile dünyanın lider şirketleri arasında yer alan uluslararası bir şirkettir.

Yenilikçi, araştırmacı bir şirket olarak, bilimsel ve teknik uzmanlığını sürekli olarak geliştiren ve çalışma koşullarını mümkün olduğunca iyi hale getirmek; çalışanların yetenek ve deneyimlerinden yarar sağlamak en önemli hedefleri arasında yer alan Bayer’in Ümraniye’de bulunan genel müdürlük binası yenilendi.

Mevcut ofis yapısında mimarinin tamamen yeniden sorgulandığı Bayer Genel Müdürlük binasında firmamız Yangın Pompa Grubu ve Sulu Söndürme Sistemleri ile yer aldı.

Pompa Grubunda temsilcisi olduğumuz Pentair grubuna ait Amerikan menşeli UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markalı 750 GPM 130 PSI, 100 HP motor , 2950 RPM değerlerinde Yatay tip bölünebilir gövdeli Elektrikli Yangın Pompası kullanılmıştır. Ana pompaların ufak kaçaklar karşısında çalışmasının önüne geçmek adına 7,5 GPM 140 PSI değerlerinde kaçak giderme pompası da sisteme entegre edilmiştir. Sistemde iki adet elektrikli pompa bulunmasından dolayı jeneratör üzerinden beslenmeyi sağlayacak otomatik transfer switchli kontrol panolarına sahip yangın pompaları kullanılmıştır.

Sulu Söndürme Sistemlerinde kullanılan kelebek vana, ıslak alarm vanası, yükselen milli vana ve sprinklerler de temsilcisi olduğumuz Reliable markasına ait ürünler ile temin edilmiştir.

Reliable markasını diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği Ar-Ge ye vermiş olduğu önem sayesinde her projeye uygun sprinklerler üretimini gerçekleştirerek ürün yelpazesinin çok geniş olması ve bu sayede de her projede tercih edilen markaların başında yer almasıdır.

Arı Yangın A.Ş. olarak dünya çapında en iyi firmalar ile yaptığımız mümessillik anlaşmaları sayesinde en kaliteli ürünleri, stok politikası ve hızlı tedarik avantajı ile en iyi malzeme tedarik hizmetini vererek müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktayız.

Tüm sistemlerin devreye alınması, mühendislik ve süpervizorlük hizmetleri Arı Yangın’ın tecrübeli ve güvenilir teknik ekibi tarafından yerine getirilmektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle