Wilo-Yonos MAXO’dan Güçlü Performans ve Yüksek Verimlilik

Wilo’nun ıslak rotorlu sirkülasyon pompası Wilo-Yonos MAXO, yüksek verimli pompalar arasında ilk sıralarda geliyor. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen ve sahip olduğu fonksiyonlarla pek çok kolaylık sunan Yonos MAXO, elektrik harcamalarında önemli oranda tasarruf sağlıyor.

yonos maxoPompa sistemleri sektörünün öncü şirketi Wilo, modern dünyada müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi teknolojiler üretiyor. Wilo’nun yenilikçi ürünlerinin en önemli örneklerinden biri olan Yonos MAXO, güçlü performans sağlayan teknolojiler ile enerji verimliliğini bir arada sunuyor.

Elektrik faturasında tasarruf
Islak rotorlu sirkülasyon pompası Yonos MAXO, kendi performans segmentinde tek ve çift pompa modeli olarak ilk kez P2=1300 Watt’lık nominal motor gücüyle piyasaya sürüldü. Yonos MAXO’da kullanılan yüksek verimlilik teknolojisi sayesinde, konutlarda ve ticari binalardaki daha büyük ısıtma sistemlerinde, regülasyonsuz pompalara göre %80’e varan elektrik tasarrufu sağlanabiliyor. Yonos MAXO bu tasarrufu, pompa gücünün güncel ısı ihtiyacına göre sürekli biçimde uyarlanmasını sağlayan otomatik regülasyon sistemi ile yapabiliyor.

Kurulum ve kullanış kolaylığı
Müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen Yonos MAXO, kompakt tasarımı sayesinde kolayca monte edilerek yerden de tasarruf sağlıyor. Müşteriler kurulumun yanı sıra işletme aşamasında da avantajlar kazanıyor. Sökülebilir Wilo fişi hızlı ve rahat bir elektrik bağlantısı sağlarken, “kırmızı düğme teknolojisi” ile pompa kolay bir şekilde kumanda edilebiliyor. Hedef pompalama yüksekliğini ayarlama işlemi, tesisatçı tarafından bir düğmeye basılarak rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Regülasyon türleri olarak Wilo pompaları, yerden ısıtmalı sistemler için sabit fark basıncı ve radyatörler için değişken fark basıncı sunuyor.

LED ekranlı fonksiyonel donanım
Yonos MAXO pompasının LED ekranları okunabilirlik ve kullanışlılık anlamında kolaylık sağlıyor. Kullanıcılar hedef basma yüksekliği, devir sayısı kademeleri ve hata kodlarını görebiliyor.

Wilo’nun bu ürününde ek güvenlik özellikleri de bulunuyor. Yonos MAXO’da standart olarak entegre edilmiş olan motor koruması, pompayı her kumanda durumunda aşırı sıcaklık, aşırı akım ve blokaja karşı koruyor. Ayrıca sistem, bir arıza bildirim işleviyle güvence altına alınıyor. Opsiyonel olarak tekil pompalarda aksesuar şeklinde temin edilebilen ısı yalıtım ceketleri, pompa gövdesi üzerinden olan ısı kaybını azaltarak verimliliği daha da artırıyor.

Wilo, yüksek performanslı ve verimli ürünlerinin yanı sıra, gelişmiş servis ağı ve sunduğu çözümlerle pompa sistemleri sektörünün gelişimine öncülük yapmaya devam edecek.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle