WILO Türkiye, 2014 Rotasını ‘Gelecek’ Olarak Belirledi

Alman pompa sistemleri devi WILO, Türkiye’nin dört bir yanından gelen yetkili satıcıları ile 2014 Hedef Paylaşım Toplantısı’nda Kıbrıs’ta buluştu. WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın toplantıda yaptığı konuşmada “2014 yılında rotamızı ‘gelecek’ olarak belirledik. WILO Türkiye olarak geleceğe yelken açtık” dedi. Yalçın, 2013 yılında sektörün 2.5 katı oranında hızlı bir büyüme başarısı yakaladıklarını söyledi.

Türkiye’de pompa sistemleri sektörünün pazar lideri olan WILO, 2014 yılına başlarken yetkili satıcıları ile bir araya geldi.
WILO Türkiye’nin geleneksel Hedef Paylaşım Toplantısı’nın sekizincisi, 10-12 Ocak 2014 tarihlerinde Kıbrıs’ta Kaya Artemis Resort Hotel’de gerçekleşti.WILO‘nun, Türkiye geneline yayılmış yetkili satıcılarının ve tüm satış ekibinin katıldığı toplantıda, 2013 yılının değerlendirilmesi yapılırken 2014 yılı hedefleri paylaşıldı.
WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, toplantıda yaptığı açılış konuşmasında 2013 yılında %11 oranında büyüme gerçekleştirdiklerini ifade ederek şunları söyledi:
“WILO Türkiye olarak 2013 yılında sektörün 2,5 katı oranında hızlı bir büyüme başarısı yakalamış durumdayız. Satış operasyonumuzla beraber servislerimizle de müşterilerimizin hayatını kolaylaştırdık. 5000 kişi ile yaptığımız gizli müşteri araştırmasında %98 oranında müşteri memnuniyeti yakalamış olmaktan çok mutluyuz. 2014 yılında en önemli hedefimiz; %2 oranında olan memnuniyetsizliğin nedenlerini anlayarak servis hizmetlerimizi %100 memnuniyete çıkarmak.”
Teknolojik gelişmelerle birlikte insan kaynağına da yatırım yapmayı sürdürdüklerini belirten Ercüment Yalçın, konuşmasına şöyle devam etti:
“Teknolojik gelişmelere rağmen insandan değerli hiçbir şey yok. Biz de insana yatırım yaptık. Yetkili satıcılarımızı, servislerimizi, iş ortaklarımızı dinledik. Birlikte yeni projeler kurguladık. Birlikte yarattığımız bu sinerji ile 1 yılda; çeşitli projelerde yüksek oranda enerji tasarrufu sağladık. Pazarlama ve tanıtıma önem verdik. Rotamızı “gelecek” olarak belirledik, geleceğe yelken açtık. Geleceğe bakışın temelinde aslında bugüne bakış, özveri yatıyor. ‘Ben’ce değil, ‘Biz’ce yatıyor. WILO, tüm paydaşlarıyla ‘Biz’ olmayı başardı. Rotamız öncülük. WILO Türkiye attığı her adımla sektörün öncüsü oldu.”
WILO Hedef Paylaşım Toplantısı’nın bir de sürpriz konuşmacısı vardı. Türk mizahının en önemli isimlerinden yazar-yönetmen Gani Müjde, yaptığı konuşmayla toplantıya renk kattı. Senaristlik ve yönetmenliğinin yanı sıra yelkene olan tutkusu ile de bilinen Müjde’nin konuşması, katılımcılar tarafından ilgiyle dinlendi.
Toplantı, başarılı Yetkili Satıcıların ödüllerinin verildiği gala yemeği ile son buldu.
Kıbrıs’ta düzenlediği Hedef Paylaşım Toplantısı ile 2014 yılına hızlı bir başlangıç yapan WILO, önümüzdeki dönemlerde de etkinliklerine devam edecek.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle