Vaillant Yöneticileri Genç Mühendisler ile Tecrübelerini Paylaştı

Vaillant  Satış ve Pazarlama yöneticileri, Makine Mühendisleri Odası İstanbul şubesinin düzenlediği “Meslektaş Buluşması” adlı seminerde gençlerle bir araya geldi. Genç mühendisler ile tecrübelerini paylaşan Vaillant yöneticileri, satış ve pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen gençlere tavsiyelerde de bulundu.

Isıtma-soğutma sektörünün lider kuruluşlarından Vaillant, gençlerin çalışma alanlarını daha yakından tanımaları amacıyla sektör çalışanlarını gençlerle buluşturmaya devam ediyor. Son olarak Makine Mühendisleri Odası İstanbul şubesinin 2014’ün son günlerine gerçekleştirdiği  “Meslektaş Buluşması” adlı seminere katılan Vaillant  Satış ve Pazarlama yöneticileri, çalışma hayatına atılacak olan genç mühendislerle bir araya geldi.
Seminerde Vaillant Isı Sanayi Türkiye Satış Direktörü Vedat Yazar,  Vaillant’taki 13 yıllık tecrübesini genç mühendisler ile paylaşarak geleceğe yönelik tavsiyelerde bulundu.
Yöneticilerin genç mühendisler ile tecrübelerini paylaştığı, satış ve pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen gençlere tavsiyelerde bulunduğu seminere yaklaşık 100 mühendis katıldı.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle