VAILLANT Group Türkiye Yeni Şirket Değerlerini Paylaştı

Vaillant Group Türkiye, Vaillant Group tarafından belirlenen ve tüm Grup ülkelerinde uygulanmaya başlayan şirketin yeni değerlerini 16 Eylül’de İstanbul’da, 17 Eylül tarihinde Bozüyük Fabrikaları’nda gerçekleştirdiği toplantılar ile şirket çalışanlarıyla paylaştı. İnsan Kaynaklarının organizasyonu ve ev sahipliğini yaptığı bu keyifli etkinlikte Vaillant Group ruhunu ifade eden 4 ana değer: Dürüstlük, Girişimcilik, Güven ve Tutku personele aktarıldı.

Vaillant Group Türkiye Ülke Müdürü Dr. Axel Busch’un “SPRIT: BİZİ EŞSİZ YAPAN DEĞERLERİMİZ” teması ile başlayan sunumu, yeni değerler, değerler anlayışı ve değerlere ait alt başlıkların açıklanması ile devam etti.
Sunumların ardından profesyonel bir tiyatro ekibinin hazırladığı ve “Vaillant Group Spirit” yaklaşımını anlatan müzikli oyunlar sergilendi. Personelin günlük iş yaşamından kesitler sunan oyunlara üst düzey yöneticiler de çeşitli roller alarak katıldılar.
İstanbul’daki toplantı öncesi tüm yöneticilerin ve personelin katıldığı bir barbekü düzenlendi. Piknik konseptiyle organize edilen etkinlikte ayrıca çeşitli oyunlar oynandı ve toplantı sonunda bir kokteyl düzenlendi. Bozüyük’teki toplantı öncesi düzenlenen piknikte de tüm çalışanlar bir araya gelerek eğlenceli vakit geçirdiler.
Vaillant Group Türkiye İnsan Kaynakları Bölümü yıl sonuna kadar “Sprit- Bizi Eşsiz Yapan Değerlerimiz” ilkesini personelin özümsemesi ve içselleştirmesi için pek çok şirket içi etkinlik düzenleyecek olup, ayrıca Vaillant Group Türkiye ailesine yeni katılacak üyelerin de aynı paralelde buluşmaları için çeşitli programlar geliştirmeyi planlamaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle