Vaillant aroTHERM monoblock ısı pompaları konfor ve tasarruf sağlıyor

Vaillant çevre dostu aroTHERM monoblock hava kaynaklı ısı pompaları, doğada var olan enerjiyi kullanarak ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını karşılarken; üstün teknolojik özellikleriyle tasarruf, kolay kullanımıyla rahatlık ve konfor sağlıyor.

Isıtma soğutma ve havalandırma alanındaki yüksek teknolojili geniş ürün yelpazesiyle sektörünün öncü firması olan Vaillant, ısı pompaları ve yenilenebilir enerji kaynaklarına  verdiği önemi her geçen gün arttırıyor. Vaillant; 8, 11 ve 15 kW’a sahip üç farklı kapasite ile pazara sunduğu çevre dostu aroTHERM monoblock ısı pompaları ile kullanıcılarına konfor ve tasarruf sağlıyor.

Gün geçtikçe tükenen ve doğaya olan kalıcı etkileri tartışılan fosil yakıtlar yerine sadece elektriğe ve doğada var olan enerjiye ihtiyaç duyan aroTHERM monoblock ısı pompaları, solar sistemlerle adapte edilebilmesiyle çevre dostu olduğunu gösterirken, yüksek verimliliği sayesinde daha az kaynağa ihtiyaç duyuyor. Yüksek verimli sirkülasyon pompasıyla, daha az elektrik tüketen ürün, doğalgaz olmayan yerlerde de kullanılıyor, gaz salınımı  yapmadığı için çevreyi kirletmeyen aroTHERM, R410 gazı sayesinde ozon tabakasına da zarar vermiyor. Vaillant aroTHERM monoblock ısı pompası, 63 °C’ye kadar sıcak su sağlarken, zorlu dış hava koşullarında bile yüksek performansta çalışarak, kalitesini  ortaya koyuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle