Üntes VRF Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Öğrencileri ile Buluştu

Üntes VRF ekibi, Doç. Dr. Mustafa Aktaş önderliğinde Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi’nde düzenlenen seminerde Enerji Sistemleri Mühendisliği öğrencileri ile buluştu. Gerek öğrencilerin, gerekse de akademik kadronun yoğun ilgisinin olduğu seminerde Üntes VRF ekibi tam kadro olarak yer aldı.

Hisense Hitachi Air Conditioning Systems Co. Ltd. Bölge Müdürü Shane Dong Hisense Hitachi hakkında genel bilgi verirken, Üntes VRF Genel Müdürü Yalım Atalay “İklimlendirme Sistemlerinde Enerji Verimliliği ve İyi Bir Alternatif Olarak VRF Sistemleri” konulu sunumu yaptı.

Üntes, her yıl önemli sayıda Enerji Sistemleri Mühendisliği öğrencisine staj imkanı sunuyor. Şirket hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda da başarılı stajlar, mezuniyet sonrası tam zamanlı iş fırsatına dönüşüyor. Seminerde, Üntes VRF Sistemleri A.Ş. ekibinden Enerji Sistemleri Mühendisi Öykü Yalçıntepe de geleceğin meslektaşlarına kendi tecrübelerini aktardı.

Öğrencilerin yoğun ilgisinin olduğu seminer, Shane Dong ve Yalım Atalay’a katkılarından dolayı plaket sunulması ve fakülte enerji laboratuvarlarının ziyareti ile sona erdi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle