Türkiye’nin Markası Pa-Flex Kauçuk Türkiye’nin Dört Bir Yerinde

Pa-Flex Kauçuk markası olarak özellikle son 2  yılda büyük atılımlar gerçekleştirdiğimiz HVAC sektöründe önemli projelerde kauçuk izolasyon tedarikçisi olmaya devam ediyoruz.Bu yolda yardım ve desteklerini esirgemeyen çok değerli proje taahhüt ve bayi firmalarımızın da katkılarını yadsıyamayız,kendilerine teşekkürlerimizi iletmek isteriz buradan.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın yurdun dört bir yanında hayata geçirdiği devlet  ve şehir hastaneleri  projelerinde markamızla biz de varız.Konya Seydişehir Devlet hastanesi projesi kanal izolasyonlarında Pa-Flex markasını tercih etti.TOKİ tarafından yaptırılan hastane içerisinde 25 ayrı poliklinik hizmet verecek.75 yataklı hastane projesinde kanal izolasyonlarında önemli ölçüde alüminyum folyo kaplanmış levha ürünlerimiz kullanılmıştır.

Diğer yandan yapımı devam eden Bursa Kestel  125 yataklı hastane projesi son zamanlarda tedarikçisi olduğumuz bir diğer önemli sağlık yatırımı. Yaklaşık 30 milyon liraya mal olacak hastanede, 125 yatak ve artı olarak 20 yataklı da yoğun bakım ünitesi olacak. 23.000 m2  alana kurulacak projedeki hava kanallarında yaklaşık 15.000 m2 standart ve lamineli levha ürünlerimiz kullanımıştır.Yine kendi imalatımız kontakt yapıştırıcı ve yardımcı ürünlerimizle projeye katkı sağlamış olmaktan dolayı mutluyuz.

Özel sektör yatırımlarında da Pa-Flex kalitesiyle tercih edilen marka olmaya devam ediyor.Son dönemde endistriyel alanda Eskişehir Tusaş Motor fabrikasında,eğitim yatırımlarında özel kütüphane ve kültür merkezleri yanı sıra Beykent Üniversitesi havalandırma kanalları ve ısıtma-soğutma boruları izolasyonlarında,konut  alanında ise Almina Towers  projesinde imalatlarımızla yer aldık.Van’da yapımı süren Çevik Kuvvet binası projesinde de Pa-Flex Kauçuk ürünleri tercih edildi son olarak.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle