Tasarım ve Uygulama Yarışması

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği, geleceğin iklimlendirme pazarında söz sahibi olabilecek ürünlerin geliştirilmesine öncü olmak,  Ar-Ge ve inovasyonun sektör için önemini vurgulamak, enerji verimli ürün-sistem tasarımların ortaya çıkmasını sağlamak, endüstriyel mühendislik tasarım etkinliklerini yaygınlaştırmak ve özendirmek, iklimlendirme sektörü ihracatında rekabet sağlayıcı çözümler üreterek sektörün rekabet gücünü artırmak ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak amacı ile “İklimlendirme Sektörü Tasarım ve Uygulama Yarışması” düzenliyor.

Son başvuru tarihi 21 Ekim 2013 günü olan yarışmada, birinciye 25.000 TL, ikinciye 15.000 TL, üçüncüye ise 10.000 TL’lik ödüller 7 Mayıs 2014 günü düzenlenecek olan ödül töreninde takdim edilecek.
İnovasyon, ar-ge öğesi, enerji etkin, sürdürülebilir, teknolojik detayları çözülmüş, rasyonel, özgün, estetik, işlevsel, kalite koşullarına uyumlu, üretilebilir, uygulanabilir, kullanıcı güvenliğini sağlayan, çevre dostu, insan ve çevre sağlığı koşullarına uyumlu projelerin yer alacağı söz konusu yarışma, sektörün bütün mühendislik/proje/araştırma/geliştirme alanlarına açık olarak düzenlendi. Yarışmaya akademik çevreler, profesyonel tasarımcılar, uygulayıcılar ve üreticiler başvuru yapabilecek. Sistem Tasarımı ve Ekipman Tasarımı olmak üzere iki farklı kategoride gerçekleştirilecek olan Tasarım ve Uygulama Yarışması hakkında detaylı bilgi için, http://www.turkishhvacrindustry.com/content/docs/isib_sartname.pdf adresini ziyaret edebilir.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle