TA-Control’den Bugünün Akıllı HVAC Uygulamaları için Oyunun Kurallarını Değiştiren Yenilikler

Akıllı teknolojiler hayatımızın her alanına nüfuz ederken, IMI Hydronic Engineering, HVAC sistemlerinin kontrolünde yeni bir dönem başlatan yenilikçi akıllı çözümler sunuyor. Elektronik ve yazılım alanlarında aralıksız süren geniş kapsamlı AR-GE ve yatırımlar sayesinde, ısıtma ve soğutma sistemlerinde esnek, yanıt veren ve hepsinden önemlisi akıllı olan benzeri görülmemiş bir kontrol sağlayabilen aktüatörler, kontrol vanaları ve ölçüm cihazları hayatımızı daha da kolaylaştırıyor.

Son yıllarda, “Bina Yönetim Sistemleri (BMS)”, “Nesnelerin İnterneti (IoT)” ve “Akıllı Kontrolörler” gibi akıllı sistem çözümlerinin hızlanarak yaygınlaştığına tanık oluyoruz. TA-Control çözümleri, bu akıllı kontrolün ısıtma ve soğutma sistemlerinin her noktasına uygulanmasına imkan sağlıyor.

2017 Plus X Award ödüllü, dijital olarak programlanabilir TA-Slider gibi yeni nesil aktüatörler, tesisatların devreye alınmasını daha önce hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Bu çözümler, haberleşme protokolü olan ya da olmayan her türlü Bina Yönetim Sistemine (BMS),entegre ediliyor ve özel olarak geliştirilmiş bir akıllı telefon uygulaması yoluyla 200 ayar seçeneği sunuyor. Isıtma Soğutma tesisatlarında benzersiz düzeyde bir esneklik ve hassas oda sıcaklığı kontrolü sağlamak için geliştirilmiş TA-Modulator gibi entegre ölçüm ve arıza teşhisine imkan veren akıllı vanaların sayesinde de enerji tasarrufunu en üst düzeyde yapılıyor.

Optimal enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik için tesisatın performansı hakkında eksiksiz bilgi sahibi olmak çok önemlidir. TA-Control’ün akıllı ölçüm ve izleme aletlerinin yanı sıra özel olarak geliştirilmiş yazılım ve uygulamalarımız sayesinde tesisatı basit, hızlı ve etkin bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Bu ürünlerimiz, akıllı destek hizmetlerimizle birlikte kullanıldıklarında, Brezilya’nın bir süre önce yenilenen Maracana Stadyumu gibi yüksek profilli yapıların benzersiz bir performansa ve enerji verimliliğine ulaşmalarına yardımcı oluyor.

TA-Control, ürün yelpazesinde bulunan akıllı sistem çözümleri ile her türlü firmalar için yenilikçi çözümler sunar. Entegretör firmaları için, kontrol eden birim ile kontrol edilen birim arasındaki o hayati bağı akıllı teknolojiyle kurulmasını sağlar. Tasarımcı ve Danışmanlar için, tasarım aşamasından işletmeye almaya aşamasına kadar, işlerin ilk seferinde ve her seferinde doğru yapılması için gerekli olan akıllı desteği ve teknik bilgiyi sağlar. OEM ve Otomasyon firmalarına yönelik çözümlerimiz de basit kurulum, hızlı programlanabilme ve talep edilen uzun vadeli güçlü performansı sağlıyor.

Ürün Gamımızda bulunan Akıllı Aktüatörler, Basınçtan Bağımsız Balans ve Kontrol Vanaları ve Standart Kontrol Vanaları ile sunduğumuz yenilikçi çözümlerimiz sayesinde, siz HVAC mühendislerinin talep ettiği enerji tasarrufu ve sistem kontrolünü ileri düzeylere taşıyarak hassas ve en verimli şekilde yapıyoruz.

Ölçüm cihazları, sensörler ve tüm kontrolü kolaylaştırmak için tasarlanmış yazılım ve uygulamalar sayesinde, sistem performansını bilmek ve bu bilgiyle sisteme en uygun verimlilik için hassas kontrol yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Buna bir de HVAC sisteminize henüz tasarım aşamasında sağladığımız destek hizmetlerimiz eklendiğinde, kontrolü ele almak ve optimum konforu, güvenilirliği ve enerji verimliliğini sağlamak daha da kolaylaşmaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle