Systemair Academy Türkiye’de başarıyla tamamlandı

Dilovası’ndaki yeni fabrikada ilk defa gerçekleştirilen Systemair Academy’e 19 ülkeden 40 misafir katıldı. Misafirlere Systemair ürünleri tanıtılırken; kalite, mühendislik, tasarım, AR-GE, sertifikalar ve referanslarla ile ilgili birçok teknik sunum yapıldı. Academy’nin ilk iki gününde misafirler hem eğitimlere hem de çeşitli etkinliklere katılım sağladı.

Yeni fabrikanın teknolojik altyapısından, eğitim programının içeriğinden, Systemair HSK ihracat organizasyonunun güçlü yapılanmasından ve Türk misafirperverlik anlayışından oldukça etkilendiklerini belirten misafirler, organizasyonun son günü İstanbul turundan sonra diplomaları ile birlikte ülkelerine döndüler.

Systemair SysLoop, tek binada farklı ihtiyaçlar için mükemmel çözüm

Su kaynaklı ısı pompaları, gün içerisinde veya aynı zamanda, bir binanın farklı alanlarının farklı ihtiyaçlara sahip olduğu durumlarda iklim koşulları değişen büyük alışveriş merkezleri, oteller veya ofisler için idealdir

Ürün deneyimimiz ve enerji verimliliğine dayalı teknolojimiz sayesinde, piyasadaki en iyi performanslı
(5.7’ye kadar COP ve 5.05’e kadar EER) ve en sessiz su kaynaklı ısı pompalarından birini sağlamak için bu
yeni ürün neslini oluşturduk.

Asma tavan veya teknik oda kurulumları için tasarlanan SysLoop, sağlamlık ve alçak yüksekliğin (sadece 250 mm) mükemmel birleşimidir.

Özellikler:

• 3 boyutu mevcuttur: SL15, SL20, SL30
• Yalnızca soğutma (CO) veya Isı pompası (HP) versiyonları
• 1,5 ila 2,9 kW arası soğutma kapasitesi
• 1,9 – 3,7 kW arası ısıtma kapasitesi
• 435 – 525 m3/h arasında nominal hava akımı
• EC fan ile donatılmıştır
• Soğutucu Akışkan R410A
•Orta hızda 10dB(A)’e kadar daha sessiz.

Avantajlar:

• Çok düşük ses seviyesi
• Yüksek EER ve COP (BREEAM uyumlu)
• Kolay entegrasyon için düşük yükseklik – sadece 250 mm
• Artırılmış sağlamlık (koaksiyel ısı eşanjörü)
• Birçok hava ve hidrolik konfigürasyon
• Dahili bileşenlere kolay erişim

Tüm iklimlendirme projeleriniz için online seçim aracımız Sysoft AC’de mevcut.

Systemair HSK Marmara Üniversitesi MARKAM kariyer günlerindeydi

Sürekli olarak kariyer günlerine katılım sağlamaya devam eden Systemair HSK, 30 Nisan’da Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsünde gerçekleşen MARKAM kariyer günlerindeydi. Yetkililer öğrencilerin sorularını cevaplayarak kariyer fırsatlarını ve firma kültürünü aktarırken, staj başvuruları da değerlendirildi.

Systemair: Doğa için sürdürülebilirlik anlayışı

Systemair, Birleşmiş Milletler’ in sürdürülebilir kalkınma için dünya liderleri tarafından kabul edilen ve tamamlanması 2030’u bulacak olan en iddialı küresel sürdürülebilirlik hedeflerini destekliyor.

Enerji verimli ürünler geliştiriyor ve faaliyetlerimizin çevresel etkilerini sürekli gözden geçiriyoruz. Bu, gereksiz lojistik hareketlerden kaçınmaktan başlayarak, kullandığımız materyallerin çevre uyumlu olmasına verdiğimiz öneme dek tüm süreçleri kapsıyor. Aynı zamanda güvenli bir çalışma ortamı sağladığımızdan, iyi iş etiği sürdürdüğümüzden ve sosyal sorumluluklarımızı yerine getirdiğimizden her zaman emin oluyoruz.

Enerji tasarruflu ürünler karbondioksit emisyonunu azaltır

İklimlendirme sistemleri; evler, ofisler, sanayi tesisleri vb. yaşam alanlarında taze hava şartlarının sağlanması ve kontrolü için olmazsa olmazdır. Bu binalarda kullanılan iklimlendirme cihazları toplam enerji tüketiminin yüzde 40’ını oluşturuyor. Bu noktada Systemair ürün ve çözümlerinin yüksek kalite, uzun ömür ve düşük enerji tüketimi sunması tercih sebebi oluyor. Güneş enerjisiyle çalışan ürünler de geliştirerek karbondioksit emisyonlarını azaltmada üzerimize düşeni yapıyoruz.

Systemair HSK, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde “Mesleğe Geçiş” dersine katıldı

Systemair HSK, 26 Nisan’da İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi 4. Sınıf makine mühendislerinin dersine katıldı. Dr. Mehmet Murat Topaç tarafından verilen “Mesleğe Geçiş” dersinde, Müşteri Hizmetleri Müdürü Sedat Taşkın’ın sunumu öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü. Sektör hakkında bilgilerin oldukça değerli olduğu bu ders ve sunum sonunda öğrenciler, iklimlendirme sektörü ve kariyer fırsatları hakkında bilgilendirildi.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle