S&P Akademi, Havalandırma Sektörünün Standartlarını Yükseltmeye Devam Ediyor

Türkiye’de iş gücü kalitesini artırmayı, havalandırma sektörünün standartlarını yükseltmeyi hedefleyen S&P Akademi, onlarca yıllık bilgi birikimi ve deneyimlerini, 4 yılı aşkın süredir konusunda uzman sektör profesyonelleri tarafından ücretsiz olarak öğrenmek isteyen herkese sunuyor.

Bu kapsamda S&P Akademi 2018 yılı 1. Dönem eğitimleri, geçtiğimiz günlerde yoğun bir katılımla S&P AFS’nin Beysan’da ki binasında gerçekleştirildi. Eğitimlere, projecilerden öğrencilere, mühendislerden mimarlara kadar havalandırma sektörünün içinde yer alan veya sektöre girmek isteyen bir çok farklı profilden insan katıldı. S&P AFS Genel Müdürü M. Zahid Poyraz, Fabrika Müdürü Bahadırhan Tari ve Proje Satış Uzmanı Ekrem Aksoy tarafından verilen eğitimlerde;

  1. – Flexible Hava Kanalları,- Motorlarda Verim ve Motor Koruma Sınıfları – ErP ve EC Motorlu Fanlar,
  2. – Fanlar, Fanlı Cihazlar, Fan Seçimi ve Kanunları, Fanlarda Debi Kontrolü
  3. – Havalandırma Sistemlerinde; Ses, Gürültü ve Titreşim
  4. – Kapalı Otoparklarda Havalandırma ve Jet Fanlar
  5. – Kayış Kasnaklı Fanlar
  6. – Patlama Güvenliğinin Temel İlkeleri ve Ex-Proof Fanlar
  7. – İhtiyaç Kontrollü Havalandırma
  8. – Sistem Etkisi
  9. – Havalandırma, Hava Miktarı ve Hava Kanalı Hesapları

gibi havalandırma sektörünün temel konuları detaylı bir şekilde işlendi. Katılımcılar S&P Akademi için özel olarak tasarlanan dersliklerde ve laboratuvarlarda gerçekleştirilen eğitimlerin ardından, S&P Showroom’da sergilenen havalandırma sistemlerini yakından görme, sessiz oda ve otopark havalandırması gibi simülasyonları inceleme fırsatı da buldular.
Tüm katılımcılar katıldıkları eğitimin sonunda isimlerine ve ilgili eğitime özel olarak düzenlenmiş katılım sertifikası almaya hak kazandılar. Toplamda 3 eğitime katılanlara ise havalandırma konusunu temel kavramlarından önemli detaylarına kadar kapsamlı bir şekilde ele alan “Pratik Havalandırma Kılavuzu” kitabı hediye edildi.

Yeni ücretsiz eğitimlerden haberdar olmak için S&P AFS sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle